Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Investícia do zdravia – iCookTM Nerezové riady

BRATISLAVA 19. novembra (WN/PR) - Robíte pre svoje zdravie čo môžete, ale stále to nie je ono? Varte úspornejšie v nerezových riadoch a urobíte niečo nielen pre svoje zdravie, ale aj pre svoju peňaženku. iCookTM riady z nerezovej ocele sú navrhnuté tak, aby zachovali chuť upravovaného jedla a zároveň šetrili energiu v kuchyni. „Všestrannosť jednotlivých ...

BRATISLAVA 19. novembra (WN/PR) - Robíte pre svoje zdravie čo môžete, ale stále to nie je ono? Varte úspornejšie v nerezových riadoch a urobíte niečo nielen pre svoje zdravie, ale aj pre svoju peňaženku. iCookTM riady z nerezovej ocele sú navrhnuté tak, aby zachovali chuť upravovaného jedla a zároveň šetrili energiu v kuchyni.

„Všestrannosť jednotlivých kusov sád riadov iCookTM ponúka jednoduchú prípravu pokrmov ľuďom s rozdielnym životným štýlom,“ uviedol známy rakúsky šéfkuchár Jason Roberts. Súčasne upozornil na špeciálnu povrchovú úpravu panvíc VitalokTM, ktorá umožňuje uchovať v jedle o tretinu viac vitamínov a živín, ako pri príprave s bežnými riadmi.

Stačia nízke teploty
Hlavnou výhodou varenia v nerezových riadoch je, že sa nevyžaduje použitie vysokých teplôt v priebehu celej doby varenia. Vysoká teplota sa používa iba na dosiahnutie bodu varu vody.

Bez nadmerného množstva tuku
Panvice s nelepivým povrchom umožňujú použitie omnoho menšieho množstva tuku bez toho, aby sa pripravované jedlo pripaľovalo alebo stratilo svoju chuť.

Ako na zaschnuté zvyšky jedla
Riady navyše umožňujú veľmi jednoduchú údržbu. Najjednoduchšou metódou, ako sa zbaviť zaschnutých zvyškov jedla, je naplniť nerezový hrniec vodou a nechať ju zovrieť. Po chvíli sa zvyšky uvoľnia a hrniec je možné bez väčších problémov umyť.

Riady ponúkajú niekoľko veľmi jednoducho stohovateľných sád s možnosťou všestranného použitia – štartovacia a základná sada pre každodenné varenie, rozšírená doplnková a rodinné sady obsahujú niekoľko praktických súčastí pre prípravu náročnejších receptov a pokrmov.
iCookTM Štartovacia sada (7-dielna) - Odporúčaná maloobchodná cena 22.745 Sk
iCookTM Základná sada (10-dielna) - Odporúčaná maloobchodná cena 16.775 Sk
iCookTM Rozšírená doplnková sada (10-dielna) - Odporúčaná maloobchodná cena 24.650 Sk
iCookTM Rodinná sada (17-dielna) - Odporúčaná maloobchodná cena 37.555 Sk
iCookTM Kompletná rodinná sada (27-dielna) - Odporúčaná maloobchodná cena 53.430 Sk

iCookTM Panvica s nelepivým povrchom so sklenenou pokrievkou, 2-dielna sada - Odporúčaná maloobchodná cena 5.670 Sk
iCookTM Panvice s nelepivým povrchom so sklenenými pokrievkami, 6-dielna sada - Odporúčaná maloobchodná cena 11.080 Sk

iCookTM Nerezové riady predáva v Slovenskej republike výhradne spoločnosť Amway Slovensko, s.r.o. prostredníctvom siete svojich nezávislých predajcov. Kontakt získate na http://www.amway.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 4920 4444.

V prípade záujmu, prosím, kontaktujte:
Amway Slovensko, s.r.o.
Letná 3
831 03 Bratislava
tel.: 02/4920 4444-5
www.amway.sk

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať