Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V Bratislave budú ministri zdravotníctva európskych štátov

BRATISLAVA 20. novembra (SITA) - Výzvy, ktoré predstavuje migrácia pre systémy zdravotnej starostlivosti, budú hlavným bodom programu 8. konferencie európskych ministrov zdravotníctva: Ľudia v pohybe: Ľudské práva a výzvy pre zdravotné systémy. Konferencia sa organizuje ako podujatie predsedníctva SR vo Výbore ministrov Rady Európy v Bratislave 22.-23. ...

BRATISLAVA 20. novembra (SITA) - Výzvy, ktoré predstavuje migrácia pre systémy zdravotnej starostlivosti, budú hlavným bodom programu 8. konferencie európskych ministrov zdravotníctva: Ľudia v pohybe: Ľudské práva a výzvy pre zdravotné systémy. Konferencia sa organizuje ako podujatie predsedníctva SR vo Výbore ministrov Rady Európy v Bratislave 22.-23. novembra.

Ako agentúru SITA informoval tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí SR, konferenciu otvorí generálny tajomník Rady Európy Terry Davis a predseda vlády Slovenskej republiky Robert Fico. S úvodnými prejavmi vystúpia minister zdravotníctva SR Ivan Valentovič a šéf slovenskej diplomacie Ján Kubiš. Na záver konferencie sa očakáva prijatie Bratislavskej deklarácie o migrácii, zdraví a ľudských právach. Viac informácií o konferencii je na internetovej adrese: www.8ministryconference.com.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať