Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zbierka na pomoc obetiam cyklónu v Bangladéši

BRATISLAVA 26. novembra (WEBNOVINY) - Slovenský Červený kríž (SČK) vyhlasuje od dnes do 31. decembra 2007 verejnú finančnú zbierku na pomoc obetiam v Bangladéši, ktoré zasiahol tropický cyklón. Výťažok zo zbierky zašle SČK národnej spoločnosti Červený polmesiac v Bangladéši. Číslo účtu vo Všeobecnej úverovej banke, na ktorý možno finančné príspevky ...

BRATISLAVA 26. novembra (WEBNOVINY) - Slovenský Červený kríž (SČK) vyhlasuje od dnes do 31. decembra 2007 verejnú finančnú zbierku na pomoc obetiam v Bangladéši, ktoré zasiahol tropický cyklón. Výťažok zo zbierky zašle SČK národnej spoločnosti Červený polmesiac v Bangladéši. Číslo účtu vo Všeobecnej úverovej banke, na ktorý možno finančné príspevky posielať, je 665555/0200, variabilný symbol 999, informovala hovorkyňa SČK Mária Mišovičová.

Oficiálny počet obetí cyklónu Sidr, ktorý zachvátil Bagladéš, dosiahol 3114, hoci pracovníci tamojšieho Červeného polmesiaca sa obávajú, že smršť zabila až 10 000 ľudí. Tisíce ďalších je stále nezvestných a asi 280-tisíc ľudí prišlo o domovy. Šéf bangladéšskej armády, generál Moeen Ahmad pripustil, že počet obetí bude pravdepodobne vyšší ako uvádzajú oficiálne zdroje, keďže do mnohých miest sa záchranári ešte nedostali. Obyvatelia dedín zasiahnutých cyklónom Sidr sa sťažujú na nedostatok pomoci od vlády.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať