Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poslanci si môžu dať odmerať krvný tlak a cholesterol

BRATISLAVA 5. decembra (WEBNOVINY) - V parlamente dnes ordinujú kardiológ a diabetologička. V parlamentnom výbore pre zdravotníctvo ich môžu navštíviť poslanci, ktorí si chcú dať skontrolovať krvný tlak, hladinu cholesterolu a cukru v krvi. V prípade zlých výsledkov im poradia kardiológ Gabriel Kamenský a diabetologička Adriana Ilavská. Predseda zdravotníckeho ...

BRATISLAVA 5. decembra (WEBNOVINY) - V parlamente dnes ordinujú kardiológ a diabetologička. V parlamentnom výbore pre zdravotníctvo ich môžu navštíviť poslanci, ktorí si chcú dať skontrolovať krvný tlak, hladinu cholesterolu a cukru v krvi. V prípade zlých výsledkov im poradia kardiológ Gabriel Kamenský a diabetologička Adriana Ilavská. Predseda zdravotníckeho výboru Viliam Novotný (SDKÚ-DS) rozposlal poslancom list, v ktorom im napísal, že kartičky s nameranými hodnotami si môžu uschovať u parlamentného lekára Františka Šikulu, s ktorým môžu konzultovať medziročné zmeny. „Budete môcť zistiť, či sa váš zdravotný stav počas pôsobenia v parlamente zlepšuje alebo zhoršuje,“ píše poslancom Novotný.
Lekári prvýkrát merali v parlamente krvný tlak a cholesterol minulý rok. Tohtoročné merania sa konajú pod názvom HyperDialóg, pretože doktori chcú upriamiť pozornosť na problém vysokého krvného tlaku - hypertenziu.
SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať