Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MUDr. Eva Siracká získala v Ženeve prestížne ocenenie

Prezidentka Ligy proti rakovine získala v Ženeve prestížne ocenenie.BRATISLAVA 23. mája (WBN/PR) – Počas 64. Valného zhromaždenia WHO, ktoré sa konalo 19. mája 2011 v Ženeve získala MUDr. Eva Siracká ako prvá Európanka prestížne ocenenie Sasakawa – cena pre zdravie. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) oceňuje od roku 1984 osobnosti, inštitúcie ...

Prezidentka Ligy proti rakovine získala v Ženeve prestížne ocenenie.BRATISLAVA 23. mája (WBN/PR) – Počas 64. Valného zhromaždenia WHO, ktoré sa konalo 19. mája 2011 v Ženeve získala MUDr. Eva Siracká ako prvá Európanka prestížne ocenenie Sasakawa – cena pre zdravie.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) oceňuje od roku 1984 osobnosti, inštitúcie a mimovládne organizácie za výnimočnú a inovatívnu prácu v oblasti starostlivosti o zdravie. Tento rok udelila 4 ocenenia – Sasakawa Health Prize, the United Arab Emirates Health Foundation Prize, The State of Kuwait Prize for Research in Health Promotion a cenu Dr. Lee Jong-wook Menorial Prize for Public Health.

Jednou z ocenených bola prezidentka Ligy proti rakovine – MUDr. Eva Siracká, DrSc., ktorá získala ako prvá Európanka prestížne ocenenie Sasakawa Health Prize.

Cena jej bola udelená ako individuálnej kandidátke za inovatívny prístup a pokrok v onkológii, kde pôsobí už 60 rokov, najprv na pozícii lekárky v oblasti výskumu a neskôr prezidentky Ligy proti rakovine.

www.lpr.sk

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať