Klik-Klinik pomáha: Neinvazívne odstránenie celulitídy

Projekt 1. internetovej kliniky www.klik-klinik.sk neustále pomáha novým ľuďom. Klaudiu trápil typicky ženský problém - celulitída. Aj s takýmito vecami sa môžete obrátiť na Klik-Klinik.
V marci minulého roku sme pre vás spustili unikátny projekt 1. internetovej kliniky [**www.klik-klinik.sk**](https://klinika.zdravie.sk/). Pravidelne zaznamenávame množstvo pozitívnych ohlasov od ľudí, ktorí túto službu už vyskúšali. Najzaujímavejšie z nich sme sa rozhodli postupne uverejňovať, aby ste mali aj vy možnosť zistiť, kedy a v akých prípadoch vám môže Klik-Klinik pomôcť. Vzhľadom na rešpektovanie súkromia klientov, ich mená nebudú zverejnené.
_V septembri sa chystáme s priateľom na dovolenku. Asi ako väčšinu žien aj mňa trápi hrozná pomarančová koža na stehnách a zadku. V ostatných mesiacoch sa to dá nejako prežiť, ale v lete, keď mám ležať pri bazéne alebo sa prechádzať po pláži v mojich nových bikinách, chcem mať istotu, že moje telo nemá ani jednu chybičku. Priateľ chodieva pravidelne do fitka, takže jeho postava je ako z časopisu. Začala som cvičiť s ním a je pravda, že cvičením sa moje stehná a zadok dosť zlepšili, no chcela som ešte viac. Rozhodla som sa, že podstúpim neinvazívny zákrok v medicínskom centre alebo v klinike estetickej medicíny. Možností je však niekoľko a nevedela som sa úplne zorientovať v jednotlivých zákrokoch. Svoje otázky som preto konzutlovala v [Klik-Klinik](https://klinika.zdravie.sk/) s dermatologičkou a mám tak dostatok informácií, aby som sa mohla rozhodnúť. Odporučila mi zákrok, ktorý vylepšil moje problémové partie a viem, že si bez obáv užijem dovolenku._

Klaudia

Ak hľadáte odborné zdravotné informácie, poradenstvo alebo pomoc pri riešení konkrétneho zdravotného problému, obráťte sa na odborníka na **[www.klik-klinik.sk](http://www.klik-klinik.sk/)**, ktorý vám ochotne poradí.