Klik-Klinik pomáha: Myóm na maternici

Projekt 1. internetovej kliniky www.klik-klinik.sk neustále pomáha novým ľuďom. Je váš lekár na dovolenke? Aj Ilona mala podobný problém, pomohli jej odborníci z Klik-Klinik.
V marci minulého roku sme pre vás spustili unikátny projekt 1. internetovej kliniky [**www.klik-klinik.sk**](https://klinika.zdravie.sk/). Pravidelne zaznamenávame množstvo pozitívnych ohlasov od ľudí, ktorí túto službu už vyskúšali. Najzaujímavejšie z nich sme sa rozhodli postupne uverejňovať, aby ste mali aj vy možnosť zistiť, kedy a v akých prípadoch vám môže Klik-Klinik pomôcť. Vzhľadom na rešpektovanie súkromia klientov, ich mená nebudú zverejnené.
_Mám 47 rokov a moje posledné tri menštruácie boli dosť silné. Prvýkrát som tomu ani nepripisovala dôležitosť, lebo aj v minulosti sa z času na čas stalo, že bola silnejšia. Keď sa však silné krvácanie objavilo aj druhý a tretíkrát chytila ma panika. Stále som rozmýšľala, čo sa to so mnou deje. Moja gynekologička bola na dovolenke a pocit nervozity a nevedomosti bol hrozný. Aby som aspoň upokojila svoje obavy napísala som odborníkovi v 1.internetovej klinike [www.klik-klinik.sk](http://klinika.zdravie.sk/). Vo svojej odpovedi naznačil, že by som mohla mať na maternici myóm a preto mám silné krvácanie. Odporučil mi objednať sa na vyšetrenie, aby sa posúdila závažnosť a zvolil adekvátny postup liečby. Vďaka konzultácii v Klik-Klinik som sa aspoň trochu upokojila a hneď som sa objednala na vyšetrenie._

Ilona

Ak hľadáte odborné zdravotné informácie, poradenstvo alebo pomoc pri riešení konkrétneho zdravotného problému, obráťte sa na odborníka na **[www.klik-klinik.sk](http://www.klik-klinik.sk/)**, ktorý vám ochotne poradí.