FOTO: Falošné vajce s hranolkami pre sexy štíhlu postavu!

Chcete mať sexy krivky aj na jeseň? Ako to však urobiť správne, aby si na jedle pochutnali ešte pred žalúdkom aj vaše oči? Skúste im podsunúť túto potravinovú ilúziu.

falosne_vajce Zdroj foto: Shutterstock

Chcete mať sexy krivky aj na jeseň? Ako to však urobiť správne, aby si na jedle pochutnali ešte pred žalúdkom aj vaše oči? Skúste im podsunúť túto potravinovú ilúziu.

Vyzerá to na prvý pohľad ako celkom sýty bielkovinový tanier. Ako vajce s hranolkami. A viete, že na tanieri žiadne vajíčko ani zemiaky nie sú? Skúste zabudnúť na všetky vaše automatické predstavy a vytesnite imidž, na ktorý ste zvyknutí. A pozrite sa na tanier znova. Je tam totiž jogurt, polka marhule a jabĺčko nakrájané na plátky. Skvelý ovocno-proteínový tanier vhodný na raňajky alebo ako potréningová šmakovka.

Alechandro

Ponukam Vám prácu,lepšie povedané maličké privirobenie vyplnaním prieskumov,ktoré si objednávajú rôzne firmy.Otázky sú tam ako Kedy sa chystáš kúpiť nový Tv?Aký je tvoj najobľubenejší prášok?Kde najradšej nakupuješ? a podobné.Na email ťi prídu takéto prieskumy,ty to vyplníš a za každý máš body a body sú eurá.Potom si to pošleš na účet,ked nazbieraš 2000 bodov,čo je 14 euro.Aby som si čosi zarobil,tak vyplnam viac tipov prieskumov,občas my príde email z jednej a raz z druhej spoločnosťi.Ak si chceš takto privirobiť,tak my pošli email a ja ťi pošlem nan registračný formulár,registruješ sa a dozvieš sa všetko potrebné.Je to bezplatné a za registráciu máš body.Email my pošli taký,čo chceš aby ťi nan chodily prieskumy a zároven ho uvedieš pri registrácii.Kto má záujem,nech my napíše na alechchandro@gmail.com