NOVÁ medzinárodná internetová klinika KLIK-KLINIK

Po vyše 2 rokoch úspešného fungovania prichádza vylepšená internetová klinika a s ňou aj niekoľko zmien.

Klik-klinik.com Zdroj: www.klik-klinik.com

24. októbra 2016 sme oficiálne spustili novú verziu internetovej kliniky WWW.KLIK-KLINIK.COM. Nie, nepomýlili sme sa – odteraz fungujeme s novou koncovkou ".COM".

S tým súvisí aj druhá novinka a tou je možnosť nastavenia anglického jazyka na stránke. Každý odborník si môže nastaviť zobrazovanie svojho profilu aj v angličtine a jednotlivé texty na celej stránke si tak budú môcť prečítať aj zahraniční užívatelia, keď sa budú chcieť poradiť v otázkach zdravia.

Našou víziou je do projektu zapojiť aj zahraničných odborníkov a sprostredkovať vám tak možnosť kontaktovať špecialistov, ktorých nemáte možnosť navštíviť osobne. Ak poznáte odborníkov, ktorí by mali byť súčasťou projektu online služieb v Klik-Klinik, pošlite im link na našu stránku www.klik-klinik.com a odporučte im, aby nás kontaktovali.

Služba Konzultácia a Komunikácia

Každý odborník môže poskytovať službu Konzultácia a službu Komunikácia. Konzultáciu (na stránke kliknite na KONZULTUJTE SO ŠPECIALISTAMI) využite v prípade, že potrebujete získať odborné lekárske poradenstvo aj od špecialistu, ktorého nenavštevujete, resp. ste osobne nestretli. Môžete si vybrať Základnú alebo Komplexnú konzultáciu.

Komunikácia (na stránke kliknite na KONZULTUJTE S VAŠIM ODBORNÍKOM) slúži na kontaktovanie vášho vlastného lekára, ktorého navštevujete a ktorý si o vás eviduje zdravotné záznamy. V prípade, že do služby ešte nie je zapojený, dajte nám o ňom vedieť na info@klik-klinik.com a my ho budeme kontaktovať.


Projekt www.klik-klinik.com vznikol na platforme portálu ZDRAVIE.sk, ktorý je v súčasnosti najnavštevovanejším portálom v oblasti zdravia na Slovensku. Ide o kvalitatívne novú službu, ktorá má pozitívny ohlas nielen zo strany pacientov, ale aj lekárov. Lekári pokrývajú široké spektrum špecializácií od všeobecných lekárov pre deti, dorast a dospelých až po špecialistov z oblasti kardiológie, neurológie, pneumológie, alergiológie a ďalších. Na jednom mieste tak pacienti môžu získať odbornú radu a usmernenie pri svojich zdravotných ťažkostiach, ale aj ďalší odborný názor v súvislosti s konkrétnou diagnózou, či medicínskym postupom. Ide zároveň aj o ďalšiu z možností konzultácií odborníkov v prípade raritných alebo nejednoznačných diagnóz.

Služby na www.klik-klinik.com si hradí klient sám. Ceny za konzultácie si určujú lekári prostredníctvom svojho profilu a odvíjajú sa od rozsahu konzultácie. Rovnako tak aj čas na zaslanie odpovede. Pri rozsiahlejších konzultáciách, ktoré vyžadujú osobitý čas na preštudovanie všetkých dostupných informácií, sa čas na odpoveď môže predĺžiť.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.