Súťaž: Vyhrajte svieže jarné novinky proti starnutiu pleti od Yves Rocher

Prichádza jar, všetko sa prebúdza, obnovuje po zime a my sa už tešíme na prvé jarné dni v znamení slnka. Aby sme vašu radosť z prichádzajúcej jari ešte podporili, vyhlasujeme súťaž o nový prémiový rad rastlinnej kozmetiky od Yves Rocher, ktorý osvieži vašu pleť. Stačí odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku.

Vedcom z Yves Rocher sa pomocou biotechnológie podarilo vytvorit aktívny bunečný extrakt z rastliny, ktorú veľa z nás obľubuje kvôli jej prenikavej vôni. Rastlinný nektár z jej pupeňov pomáha obnovovať funkciu fibroblastov, ktoré sú zdrojom tvorby kolagénu. Bunky sa tak dokážu regenerovať rýchlejšie, výsledkom čoho je menej vrások a mladistvý vzhľad pleti. Nektár z tejto rastliny je základnou zložkou nového prémiového radu Anti-Age Global od Yves Rocher. O akú rastlinu ide?

Súťažná otázka:

Extrakt z akej rastliny je základom pre prémiový kozmetický rad Anti-Age Global od Yves Rocher?

  1. orgován
  2. púpava
  3. sedmokráska

Traja súťažiaci, ktorí správne odpovedia na otázku, môžu vyhrať balíček kozmetiky Anti-Age Global od Yves Rocher v hodnote viac ako 70 eur.

Správnu odpoveď nájdete na www.yves-rocher.sk

Pravidlá súťaže:

  1. Do súťaže je možné zapojiť sa vyplnením a odoslaním súťažného formulára.
  2. Každý súťažiaci môže poslať do súťaže svoju odpoveď iba 1-krát.
  3. Do súťaže sa môžu zapojiť iba osoby nad 18 rokov s platnou adresou na území Slovenskej republiky.
  4. Traja súťažiaci, ktorí správne odpovedia na súťažnú otázku, vyhrajú balíček kozmetiky z prémiovej rady Anti-Age Global od Yves Rocher v hodnote viac ako 70 eur.
  5. Úplné znenie všetkých pravidiel súťaže sa dozviete na Pravidlá súťaže, kde nájdete aj Úplný štatút propagačných, reklamných a marketingových súťaží a Skrátený štatút k tejto súťaži.

Termín súťaže: 4.3.-10.3.2019

Vaše odpovede môžete posielať do 10.3. 2019. Odpovede zaslané po tomto termíne už nebudú brané do úvahy pri vyhodnotení. Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční 11.3.2019, keď sa vyberú 3 súťažiaci so správnou odpoveďou na otázku.


Zapojte sa do súťaže >> SÚŤAŽNÝ FORMULÁR <<


Ceny:

3-krát balíček kozmetiky Anti-Age Global od Yves Rocher. Každý z balíčkov má hodnotu viac ako 70 eur.

Balíček obsahuje:

  • 1x Revitalizačná starostlivosť proti vráskam
  • 1x Vysoko regeneračné sérum