Tragický požiar v Košiciach! V chatrči zhoreli tri maloleté deti, rodičia stihli ujsť

Ročný Kristián, dvojročná Kristína a trojročná Viktória zostali v dome, na ktorom sa v dôsledku požiaru zrútila strecha. Ani jedno z detí neprežilo.
pri požiari chatrče v Kočiciach zhoreli tri deti

Zdroj: Facebook.com

Požiar chatrče v Košiciach

Dnes krátko po ôsmej hodine ráno polícia prijala oznámenie o požiari chatrče v košickej mestskej časti Juh. Na miesto boli okamžite vyslané všetky záchranné zložky.

" Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že požiar zachvátil jednoduchú stavbu. V stavbe boli nájdené tri maloleté osoby bez známok života. Hasiči momentálne pracujú na likvidácii požiaru," potvrdila Katarína Križanová z HaZZ.

Počas zásahu hasičov už boli všetci obyvatelia z chatrče von. Štyri deti opustili priestor ešte počas rozvíjajúceho sa požiaru. Hasiči im vo svojej sanitke poskytli prvú pomoc.

Chatrč údajne niekto podpálil

Podľa dostupných informácií tam bývala matka so siedmimi deťmi a jej druh,“ uviedol riaditeľ Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Košiciach Tomáš Berzetei.

Vysvetlil, že momentálne prebieha dohášanie požiaru a ďalšie informácie v súvislosti s možnou príčinou nevedel špecifikovať.

Podľa informácií, ktoré uviedla na svojom webe TV Markíza, chatrč niekto podpálil úmyselne. Polícia už má aj podozrivého, ktorý zrejme konal pre neveru partnerky.