Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

misshel

luckaaaaa...tak chapem ja som tiez bola na zaciatku hrda sa s nim bavit po rozchode, ale nie som taka povaha aby som sa s niekym nerozpravala ani tak mi to dlho nevydrzalo....aaa tak spomienky fakt niekedy nepekne az ozivaju a clovek by to chcel vratit niekedy asi spat...ale poviem si, ze vsetko ma svoj zmysel co sa deje a ze je to tak lepsie aj ked to mozno teraz nevyzera :)

misshel

nezabudnem...taaak najprv na matury ti drzim palce, nech sa zadari neni to nic hrozne ked som to presla ja heh :D...no a co sa tyka toho icq...uff asi si to nemala citat to vies no...ja keby som si to zacala citat tiez by mi bolo smutno aj preto, ze teraz prezivam same sklamania a to by ma vratilo do stastnych chvil ktore som prezivala s nim, no vies ze nerobi dobre si take veci citat mozno ked mas niekoho s kym si stastna tak sa len pousmejes ale v rozpolozeni ze sme same to nie je dobreee :(

luckaaaaa

rok som chodila s chlapcom..lubila som ho, ale nepekne sme sa rozisli,... zistila som, ze mi klame, podvadza ma... napr. v tom,ze sa po nociach flakal po diskotekach. ja osm mu to nezakazovala, ved chodima aj ja... ale on mi to nepovedal. nasiel si dievca, zistila som to, a tak somho poslala k vode. pohadali sme sa fkt skaredo... mozno ma to aj mrzelo,ale bola som hrozne sklamana... su to uz dva roky a my ked sa stretneme, ani sa nepozdravime... cakam, ze sa aspon prihovori ako zijem alebo co.. a nic.. a zasa mam hrdost, ze ked on mna okaslal, nepojdem za nim predsa ja..ae sme z tej istej dediny a prezili sme spolu celkom fajn rok a teraz ma ani nepozdravi? nechcem s nim uz nic mat, len toto ma trapi...
zabudnut sa neda... keby bol na to nejaky recept, poradte:) chalana mam uz noveho, sme veeelmi stastni a spokojni, klape nam to... ale niekedy ma premahaju spomienky... su v pesnickach, na miestach, kde sme sa stretavali... a na tie sa zabudnut neda.. a ked ho vidim, este sa vratia spat:(

nbudnem

misel prave som si citala historiu icq .. a nejak nebezpecne to vo mne ozilo . tie pekne spomienky.. a pri tom uz tak dlho to bolo fajnn ... co teraz ? :(

nezabudnem

cawiky misel noo vidim ze nasa tema este nezanikla :D ja mam teraz absolutne ale absolutne ineeeee problemy ako riesit JEHO . Minule mi dokona napisal .. POzeram ze co?? Ale absolutne nic nic nic to so mnou neurobilo ziadne emocie hnev, nic proste. Keby teraz sedi oproti mne a povie mi , ze sa o hodinu zeni , tak mi to je NAOZAJ jedno . Dokonca sme sa nieco bavili o jeho frajerke, a pisal mi ze ake ma velke problemy so skolou a s ucenim .. Pozeram .. A CO ? :D :D tvoj problem ne moj ! Proste moje myslienky ze cista sebecka svina :D :D
Nechapem ako som sa mohla tak dlho trapit .. Fakt ne . Momentalne ma zaujima jedine to ze o mesiac maturujem a viem h.. :D A neboj tvoj typ sa objavi ! :) JA ho momentalne vobec ani nehladam , nemam na take veci cas.. :D Zijem si sama so sebou ;) a zijem :D :D

misshel

ahooj:) juj som sa tu dlhsie neukazala...ale uz som back :D no momentalne to je take faajn lebo nie sme v kontakte velmi, takze pohodka...ale fakt pritahujem nespravne typy chlapcov, takych pakov ako som napisala predtym...aj nedavno sa mi to potvrdilo ale co uz, nezufam a davam si na vsetkych radsej uz pozor :D...a ty coo ako co nove ?:)

nezabudnem

ajoj misel noo myslim ze je dobre ze si s nim nesla na kavu ... Naco aj ? Rozladit sa znova nepotrebujes! :) No tak som rada ze som neni sama co sleduje auta na krizovatkach :D Uf odlahlo mi ;) Noo to mi hovor ze by bolo fajn keby je niekto novy.. Bolo by to a velmi fajn! Ale tak zas radsej si pockat ako sa namotat na toho nespravneho ako si ho ty nazvala pako :D No veru aj ja som bola donedavna jedna z tych co si mysleli ze laska neboli .. Ale laska dokaze boliet a obcas velmi . Ale vie byt aj tak nadherne nadhernaaaaaaaaaaaa..............:))Peknu velku noc misel ! :D A pozor na oblievacov !!!:D :D

misshel

shoj:)...noo pekny prispevok ozaj...ako teraz my nie sme moc v kontakte, ta kava sa nekonala nejako sme neboli spolu na nete a beriem to tak, ze je to lepsie, ze to ma svoj zmysel, lebo nieze by som sa opat namotala, ale bolo by mi potom isto smutno....a s tym autom to sa mi stava asi neustale :D uz som si zvykla:D...a teraz som v kontakte aj som sa parkrat stretla s novym chalanom ale vidim ze z neho sa tiez vyklul pako, tak keby sa objavil niekto fajn novy na obzore to by hned isto vylepsilo situaciu hehe :)) ale ako si sama napisala, aj ja som vdacna, ze som mohla nieco take zazit, lebo poznam dost ludi co doposial neboli zalubeni a k tomu patri aj sklamanie

mnamka257

to ze ti je za nim velmi smutno znamena ze si ho lubila.niekedy je ale cloveku velmi smutno aj za velmi dobrym a najlepsim kamaratom.myslim ale ze v tvojom pripade to ale bola ta prva moznost.ja viem ze by bolo hlupe keby som ti radila aby si nanho zabudla lebo viem ze sa to neda...ale skus sa s nim skontaktovat napr.cez nejaku spolocensku intrenetovu stranku.vela stastia...

NEZABUDNEM

Nexus mas pravdu , viem ;)
A mischel.. JA by som toho svojho asi uz nemohla vidiet , Asi je dobre ze ho uz v zivote neuvidim . Iste jednu dobu bol sucastou mojho zivota a velmi podstatnou ! Ale dnes.. Nezniesla by som to , ako by mi rozpraval aky je s nou staSTNY ako im to klape. Nie. Ex je vzdy len ex.. Nikdy nie kamos. MYslim ze mi to konecne doplo. Medzi ludmi kt. sa rozisli ostane vzdy take divne "puto" . TAke nijake prazdno ... Mozno nieco nevyslovene. nedopovedane.... A ak to takto chce on, tak prosim .A viem aj to ake ti ho sem tam nieco pripomenie, viem ake to je ... Stava sa to aj mne. Idem po meste a zrazu zbadam presne take iste auto ako ma on a ja drbnuta mu kuknem na znacku ze ci nahodou .. :) A potom mi dopne ze ved on je daleko .... Alebo ked pocujem pesnicky ktore boli "nase" tiez si spomeniem . Ale uz sa len tak nostalgicky pousmejem .. A poviem si "bolo to fajn ... " Alebo sa mi premietnu nase rozhovory nase prve rande... NA to ako sme si naraz napisali sms... Na to ako sme spolu kracali po meste a vonku minus 5 :D Ako sme potom sedeli v kaviarni a rozpravali sa hodiny a hodiny.... Na toto vsetko obcas veru spominam . Ma to taku zvlastnu prichut. Zda sa mi akoby to bolo len vcera . Ale som za to vdacna. Ved nie kazdy ma toto moznost zazit. Ked vidim babu na voziku v mojom veku a pomyslim si ze ona to mozno nikdy nepociti .. Nikdy nepociti tu krasu a zaroven bolest lasky... TAk vtedy si v duchu poviem ake som mala stastie. Ktore sice navzdy odislo ale nikdy nemozem povedat ze nebolo ! Pretoze bolo ... A zo srdca to nevymaze nikto . To by som musela mat najtazsi otras mozgu aby som zabudla.
A to ze ti napisal ze bol hlupy ked sa s tebou rozisiel .... Tiez by ma to "potesilo " ... Myslim ze toto si vediet nnepotrebovala... TY sa pokusas zabudnut a on ti napise toto . Ach nechapem ...