Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

nezabudnem

ahooj misel tak ako??? Ja celkom uspesne aj ked vcera som si s nim pisala a bola som mierne taka.. akoby rozladena potom , aj nas pokec bol uuplne v pohode... Len vtedy ked si spolu piseme, tak si tak viac uvedomim to , ze cez net je too dobree ze si vieme co povedat a napriek tomu sa uz nikdy neuvidime... Neviem mozno raz, ale v najblizsej dobe-rokoch to nebude., Ked pride nova laska asi to uz nebude take pre mna, sle teraz .. To trochu boli . Pretoze som si na nho zvykla.Aj na jeho rodinu. Ale zas nejdem tu uz o tom polemizovat ... Je to tak ako je. Mam hrozne vela ucenia tak ma zamestnava aspon to... tolko zatial:))

misshel

ja verim tomu ze postretne :)neviem kedy kde ako ale chcem chcem chcem heeh :P....inak dneska som si povedala, ze si s nim nemozem tolko pisat lebo ma to taha spat k minulosti ale nechcem aby on vedel o co ide takze musim nieco uveritelne vymysliet..... aaa song je pekny, troska smutny ale dost priznacny :)

nezabudnem

no ved aj ja to tak dodrziavam , niekedy aj menej ... hej ja viem ze je to kratko este ale z nich dvoch citim , ze jeden miluje a druhy este viac... Cize fakt tomu vztahu aspon ja osobne davam dlhodoby charakter.. Ale tak uvidime no .. Snad nieco podobne postretne aj mna ako ich dvoch ..

misshel

no pol roka vobec nie je vela....to su vtedy asi vsetci este krasne zalubeni heh...tak vies mozem ti poradit aby si to necitala lebo fakt to nerobi dobre ale ked chces tak si to aj tak precitas....ale ja som si aspon tak uvedomovala ze ju ma rad a nie mna uz no...ale povedala som si, ze nebudem kazdy den, kazdy druhy :D...a to som fakt dodrzala

nezabudnem

v mojom pripade to vyzera tak ze su si sudení aj ked su spolu len pool roka . a ani mne nebyva lepsie ked si to precitam ale ta moja zvedavost ma vzdy prekona... proste musim a hotovo .

misshel

no oni su uz rozideni...ale ked boli spolu tak som bola pravidelny citatel :D...akoze nemohla som si pomoct,musela som si to precitat aj ked mi bolo horsie...tak a nedavno som citala ako je zroneny ako mu chyba a pod kedze ona ho nechala...

nezabudnem

Ahoj ako dobre ze si tu .,.. No hej to pekne dokaze zaboliet take nieco .. :(( A obcas to este citas ? nieco take co si oni pisu ?

misshel

ahoj :) jj si viem predstavit, aj ja som take citala pokial boli spolu este...a vies co mna vtedy tak trocha stvalo?....mala som pocit, ze ju mal alebo ma ovela viac rad ako mna...dokonca tam pisal, ze su to najkrajsie mesiace v zivote co s nou prezil...my sme boli spolu dlhsie a bolo nam spolu super ale nic take mi nikdy nevravel...no to ma len tak teraz napadlo

nezabudnem

Ahooooojky ja som si prave precitala jedno ich vrucne vyznanie lasky ako sa miluju atd.. Sice to tak trocha zabolelo ale tak co uz .. Ved ty vies ako mi asi je :)) Ale myslim pozitivne:))