Hneda farba na oranzovo

Príspevok v téme: Hneda farba na oranzovo
niki777

ahojte , mam problem veľky. cez leto som mala tmavohnede spodky a aj ofinu ostatok bol blond. teraz som sa rozhodla ist zase do blond uplne. bola som u kadernicky ale chytilo mi to hnede trochu do oranzova a niektora hneda nezmizla len vybledla trosku. tak sme boli s priatelom vyberat farbu a skusili sme to doma. chytilo to celkom v pohode len mi trosku ozltli vlasy.dala som si palette uil1 ci ako sa to pise. len tie hnede mi nechytili.tak sme boli este kupit palette c9 a skusili sme to ta mi to pekne vybielila tu zltu a hnede uz zacalo chytat blond. tak priatel navrhol nech si este dam tu uil1 lebo nam este ostalo tak mi to votrel do tych tmavych vlasov a co este ostalo pretrel tie vrchne. a stal s apruser chytilo mi to zase na oranzovo a teraz vyzeram boze hruza ani von nechcem ist. poradte co robit ? ako dostat tu oranzovu prec ? mam si este raz kupit tu c9? a pretriet to? prosim poradte som zufala

Peťaa :)

ahojte :) ja by som sa chcela spytat že ci niekto ste mali už na sebe palette c9 .. pretože ja by som ju chcela teraz momentalne vyskusat tak by som chcela vediet ako vam chytila ?:)a ci ste s nou spokojne boli ?ja som pouzvivala do teraz palette c10 a ta mi zacala už chytat do zlta tak chcem vyskusať ako bude chytat tato :) dakujem za odpoved :)

Giana81

pipinka851...ahoj pipinka ..Prosim ta vies mi poskytnut kontakt na distributorku kozmetiky Chi o ktorej si pisala vo fore...Dakujem

Pis mi na mail adresu Giana81@gmail.com

pekny vecer

MIcka21

Tinka99 a ako si sa zbavila tej modrej mne sa to nedávno stalo a neviem čo stým a to mi tak kederníčka spravila:-(

pipinka851

Čaute,

Ja Používam výrobky od CHI asi pol roka,je to niečo geniálne, používam ich aj v kaderku a sú to produkty k nezaplateniu.Májú viacero odvetví a na každý vlas je určený nejaký iný produkt, napr.Rada biosilk sa nepáči ani mne ale rada infra je genialna.Mám jednu super obchodnú zástupkyňu ktorá mi poradí vo všetkom.Volá sa Petra ak budete chcieť dám Vám na nu číslo:-D

mravcek83

záleži aky silver šampon maš...ja som mala silver loreal a ten vobec nechyta na sivo, ale vlasy vybieluje aj keby si to mala na vlasoch 10 minut..ja mam vlasky uplne biele, ...tan šampon si daj po umyti normalnym šamponom, nechaj posobiť najmenej 2 minuty, kludne aj dlhšie a potom bežna uprava ako kondicioner alebo balzam neviem čo používaš

Tinka99

ja som používala silver šampon a to tak že som ho zmiešala s normálnym šampónom umyla vlasy a zmyla vodou, nenechávaj si to veľmi dlho lebo ti to chytí na modro a to je fakt zlé mám s tým skúsenosti, ale inak je super mne pekne odstránil žltý odtieň. Tak držím palce.

lenkaa123456

no takze od dnes som uz aj ja blondina :D blond som mala naposledy ked som bola male decko, tak od zakladnej skoly mi vlasy same tmavli az na taku tmavo plavu. teraz je to dost nezvyk :D ale ze vraj mi to pristane.. najprv som si dala husty melir - peroxid a melir. prasok. vytahalo to tak do zlta. potom som si dala na cele vlasy farbu www.henkel.sk no pri korienkoch to mam take zlte ako "kuriatko" a ku koncekom sa mi farba stmavuje do takej svetlucko hnedo rysavej, tazko opisat :D tie pramienky, ktore boli premelirovane su biele. cize vysledna farba vyzera dost zaujimavo, neobycajne, som aj celkom spokojna, ale kupila som si ten silver sampon na vybielenie, len neviem ako to pouzivat. normalne miesto bezneho samponu si to davat na vlasy a s tym umyvat? alebo sa to dava po umyti normalnym samponom?

niki777

lyndia : ahoj .. no jasne sama je to velmi jednoduche a trva to par minut ..:) a nikto ani nema sajnu ze toniesu tvoje vlasky :) strasne som stym spokojna :) tiez mas o to zaujem ?

zujky

Niki777:
jeee, dakujem za tvoju ochotnu spravu :-).
Asi si to dam len tak opatrne na pramienky, ktore su blond.
Ja sa chcem vrati k svojej povodnej blond farbe - uz mi vlasy vyrastaju cca 2 cm ..ale nieje to nejaky hnusny skok oproti tym farbenym orieskovym.. .Chcem sa postupne opat vratit k svojej spinavej blond farbe s melirom :-).