Budúci samovrah.

Príspevok v téme: Budúci samovrah.
Kristo

Je mi už všetko jedno,je mi jedno že nemám priatelku,že nemám priateľov ,je mi jedno že musím ísť do školy proste všetko.Učím sa síce veľmi dobre mám už len jeden cieľ ale bojím sa že si zničím týmto život neviem čo mám robiť každý deň je taký istý šedý vždy to isté robím neteším sa už skoro ničomu.Neviem čo mám robiť som osamelý ale už aj to mi začína byť jedno.Dievčatám sa ešte aj čudujem 15-16ročné baby hľadajú mužov nad 20.Nechcem mať za priateľku nejakú 13ročnú sopľavú babu lebo nielenže rozmýšlajú ako deti ale chcú aj ony starších priateľov a potom sa stým frajeria.Práve pre toto mi začína byť všetko jedno mám len šestnásť viem ale samota bolí vždy.Rodičía sú rozvedený otec alkoholik už 5 rokov som ho nevidel a starých rodičov z jeho strany vyšetroch rokov.Teraz sa začínajú o mňa zaujímať lebo že sú osamelý ale už len kvôli tomu im prajem aby zomreli osamotene,viem že to je kruté,ale už som zažil toľko zlého že ma to už nezaujíma.Chcem vyštudovať vysokú nájsť si dobrú prácu a veľa zarábať,toto jediné mám pred sebou ale neviem už aj v hlave mám taký miž-maž,že to bolí neviem čo mám robiť neviem čo píšem bojím sa!!!

niiika

kazdy ma obcas pocit bez naadeje a ze ho tu skoro uz nic nedrzii a tiez ta chaapem ked mas v rodine problemy ze to na teba dost vplyva a nikto nevie co to je , to by sme sme si my ostatni museli jedine prezit to co ty..ale aj tak nemysli na take sprostoti ze co si piisal..pekne si chod za svojim cielom a mozno o par rokov budes mat vanikajucu pracu a bude sa ti darit a tvoji ordicia sa az ptm zbadaju co cele roky zanedbavali...tak im ukaz an co mas a neboj sa toho ! jasne , kristo ? :)

will51

tu druhu moznost urcite nerob skus si povedat ze budu aj svetlejsie dni aj ja som mala chut sa zabit..myslela som ze vsetko je na tomto svete tmave a uz nemoze byt lepsie ale po vcerajsku som zistila ze su aj krajsie chvile ktore keby som sa zabila tak nezazijem a bolo by mi to luto...skus nad tym pouvazovat a nezabijaj sa

karioll2

1.chod k lekarovi a zacni sa liecit
2.vyskoc z okna alebo co to planujes
3.nechaj sa dalej lutovat na tomto fore
4.mozno sa ti to bude zdat divne v tvojom veku,ale su taki zvlastni ludia ti pomoct a volaju sa mama,stari rodicia a podobne

will51

Co sa ti deje bingham ake mas starosti???inak ajoj :o) ja som vcera zazila taky super den co som nezazila veeeeelmi dlho...:o))

bingham

no nic v zlom ale toto su takee starosti....keby si videl moje problemy...tak by si spachal samovrazdu aj 10 kraat.... :DD

inak ako pisal lost....si este moc mlady este sa ti tak zivot zmenii...

tak nevymyslaj chujoviny...

rony26

nie je ti vsetko jedno, mas predsa nejaky ciel a kym ho budes mat pred ocami tak je vzdy kvoli comu zit...tak za tym chod, sustred sa nato aby si sa dostal na vysku, nasiel dobry flek a zarabaj zarabaj zarabaj...a nepozeraj na svet pesimisticky, skus sem-tam aj trochu optimizmu...nazov temy a aj tvoja vizia buducnosti by sa potom namiesto "buduci samovrah" mohla niest v duchu "buduci milionar" ;-)...tak len pekne na sebe makaj, bud ambiciozny, cielavedomy a dosiahni nieco v zivote...hned sa stanes aj atraktivnejsim pre zeny, ktore vo vseobecnosti skor letia na uspesnych muzov ako na slaboduche trosky (neber to osobne ;-))...takze neboj nic, vsetko bude, kamaratov nachytas v skole ci v praci, laska tiez pride ked bude spravny cas a to su vsetko veci na ktore sa oplati cakat...a mas LEN 16 preboha,tak daj zivotu sancu aby ti dokazal kolko ma toho pre teba pripravene...takze trochu zivota do toho umierania, drz sa :-)

lost

Ale kdezeee, toho sa neboj, si vo veku 16, ani si nevies prestavit ako sa ti zmeni zivot do 20...

Urcite to stoji zato cakat ;)

Nikdy nevies o co zakopnes.

Mas velmi velky potencional, tak ho vyuzi :)

Kristo

bojím sa toho,že zostanerm vždy takýto že neskôr ma už nebude zaujímať nič či mám priateľov lásku atď...