Po "tom" sa vždy počúram

dedaa

to neni pocuranie ale vystreknutie po orgazme ,moja gynekologicka mi to povedala muzov to velmi vzrusuje nebojsa je to normalna vec aj gynekolog ti to povie zavidim ti ze to mas moj muz by to namne velmi ocenil ,male percento zien toto mava a je to velmi neobvykle a ty medzi ne patris gratulujem

pipinka

zdá sa mi, že som to už raz čítala, že je to normálne, ked žene treba ísť hned na wc. Je to vraj od vzrušenia.

viktoria101

Taky podobny problem mam aj ja.Ked je pri sexe poloha zo zadu,mam strasne nutkanie na WC a preto musime sex prerusit...

chlap

Nic si z toho nerobte baby, mne by sa to pacilo tiez. Bol by to dokaz aky som dobry, ze som zensku urobil az sa pocikala, hmm. Mozno by som ju tam v ramci vasne aj pobozkal ;-) ...

kikulka

šiša,ja podobe ako yw.a mám pocit,že sa mi chce cikat,vždy to nejako vydržím,ale potom musim ist hned na WC....a tiež je to horšie pri prstovaní...ale vždy to nejako udržím...nejako...pýtala som sa lekára,ale povedal,že je to ok,že to má veľa žien

yw.a

Ja mam tiez podobny problem ale ja som sex este nemala..proste ked ma moj priatel prstuje tak mam divny pocit ze mi treba na wc ale proste nic som nepila.tak asi to je tym ze ked sa dotkne niakeho bodu tak vtedy mi strasne treba :D je mi to hodne neprijemne a bojim sa ze nevydrzim

cici

neviem,ci je to normálne,kedže sa ti to stáva nechcene,ale tieto sviatky som spoznala jedného muža,s ktorým sa začínam stretávať a navrhol mi túto alternatívu pri sexe. Prvý krát sa mi to nepodarilo,ale na druhý deň už áno...vôbec sa netráp pre mužov je to veľmi sexi,isteže pokiaľ si zdravotne v poriadku....