uloha chlapa v domácnosti

Denz

ano,ano.....paradajkove pyre:))))
zabudol som takmer:))))
ty brdo:))),ze NT :DD
ups...sorry:)))...preklep:)
a ty hrusticka zuzicka......to nevies,ze si mas dat zimnu obuv a nie letne botasky v zime??:)))

zuzic

zazrak pripominas mi moju katechetku:DD ta sa zacne triast a vykrikovat ze vidi v nasej triede peklo nad hlavami:DDD

zuzic

denz:(( si zo mna nerob srandu ved dobre vies ze ja chcem len paradajkovy dzus:DD
hej v NR:DD mame sneh:)) nieco sa topi ale nieco drzi dobre:))) ale pod snehom je lad takte tu padame jak hrusky:))

Zázrak

Zaujímavá téma?,čo poviete? Viete o tom, že Ježiš Kristus pred dvoma tisícročiami položil základy emancipacie žien na takú úroveň, že žena a muž majú nezastupiteľnú úlohu v rodine a budúcnosti ľudstva. Viete, že každý človek je jedinečný čo sa týka tela, rozumu a ducha? Doteraz podľa najnovšich vedeckých objavov človek -múdra bytosť je -ZÁZRAK vo vesmíre.A aj žena a muž sú neopakovateľné zázraky! Viete ,že len muž a žena poznaju vzťah skutočná duchovná a telesná LÁSKA zároveň. Len ľudia čo majú čisté nežistné srdce to dokážu a neni to ZÁZRAK ? Ako môžete chcieť od kuchára aby Vám opravil televízor ? možno by sa do toho pustil ale by to bola neodborná oprava. Preto žena bude vždy len žena, a chlap bude vždy len chlap. Zastúpiť sa môžu dať ale bude to vždy len fušerina!!! Z tohto dôvodu je práca ženy veľmi dôležitá, lebo má talent a svoje životné povolanie.Chlap má talent na svoje povolanie a nech to robí tiež poctivo.Keď žena nemá čas na deti a domácnosť chlap je povinný je pomôcť a opačne. Nežijeme na to aby sme brali!!, ale na to aby spoločnosť a naši blízky z nás niečo mali.Všetko sa dá ak vieme akú úlohu v tomto živote máme. Mnoho krát sme nespokojný, treba porozmýšľať a hľadať pravdu.Druhý človek ako ste VY sa už nenarodí, vážte si seba! Ste tu na zemi veľmi dôležitý, v dejinách ľudstva NEZASTUPITEĽNÝ , mnoho krát ani nevieme načo sme tu,a máte tu dôležitú úlohu ktorú musíte splniť. Nik ju za Vás tu na zemi neurobí ani Vás nezastúpi!!Kto hľadá nájde, tak hľadajte, niekto aj celý život. Škoda že pravda je tak blízko a mi ju nevidíme.

Denz

ja viem:).....tebe chuti este mliecko :P
no kava sice vzpruzi...teda kofein na isty cas,ale potom ak vyprcha z tela a mozgu.....ides s vykonnostou dole vodou:)
a preto je lepsie ju nepit.:)

mate v NT sneh???:))
veeeela snehiu??:)))
tu mame 4 stupne a mekne a nie len sneh:)))

zuzic

no dufam:) nevymyslaj hluposti ok?:)
ee ja si teda kavu nedam nikdy:DD strasna je, ked tak ze tri stvrtiny smotana a trocha kavy:DD to sa este da:)
a potom akoze vybavis co potrebujes a zacnes byt ospaly ci jak?:)

Denz

no....dnes som si dal uz len jednu:))
a ta kava je v pohode ak si ju das rano:))
ale treba ratat,ze po par hodinach ta oslabi este viac :)))
a preto niektorym to zabera aj pred spankom:)....teda snad preto:)))