reuma a erekcia

ojka

Tak sa v tych alpach aspon opatruj, a začni potom pekne zvova u obvodného lekara, vysyp mu, čo ťa trapi a že by si rád aj vymenný listok k reumatologovi, teda okrem inného, lebo možno ťa pošle na viaceré vyšetrenia.

pabluso1

vies ja som vzdy bojoval nic som nenechaval na nahodu ze nejako bolo a nejako bude-ani toto nechcem nechat tak-teraz idem lyzovat do ALP,ale ked sa vratim tak budem musiet vymysliet nieco-len najhorsie ze neviem odkial mam zacat.

ojka

Ale je tam to možno. Nenechavaj to na nahodu, že čo ak,.... neodkladaj tu navštevu lekara a potom uvidíš možno zlepšenie i tam (;

pabluso1

Vies ono by to bolo mozno aj vsetko dobre a dokazal by som vela veci prekusnut a mozno by sa aj moj zdravotny stav zlepsil,keby ten moj kamarat posluchal-bunky by sa ozivovali aktivitou

ojka

lekara nemaju čo otravovať tvoje zdravotné problémy !!! o to viac by som bola presvedčená o jeho zmene. Ale fakt, ked ta takto bolieva aj celý človek, tak ten reumatolog nič nepokazí. Nenechaj sa odratiť, lebo sa to môže len zhoršovať a zhoršovať.

pabluso1

nie este som nebol-zatial len neurolog sa na mna kukol-lenze ked som videl ako sa ku tomu stavaju tak ma presla chut chodit ich otravovat.Teraz to vsak otravuje mna a moje sebavedomie

pabluso1

ked ja uz moc tomu neverim ze ten ci onen doktor ma zaujem liecit,alebo zistovat co mi je-myslia si o mne ze som hypochonder a to som uz doktora nebol 8 mesiacov

pabluso1

ked ja uz moc tomu neverim ze ten ci onen doktor ma zaujem liecit,alebo zistovat co mi je-myslia si o mne ze som hypochonder a to som uz doktora nebol 8 mesiacov