hladam kamaratku

Julliette

nechcete ist niekto pozriet prahu?zas sa na mna vsetci vyklaslali:// nikto nema peniaze...ani ja nimi neraším ale na cestu a pod snad este naskrabem (chudak studentka).
este som tam nebola a tak na jeden dva dni tam zbehnut.

tak

Mila priatelka, ak chces, ak mas zaujem, ponukam Ti moje priatelstvo a pomoc, ja nie som chora, ...na facebooku moje meno Jana Zemanovičová bez fotky som tam, ... velmi Ta podporujem, ...

bez.mena

Tak to ho pozdravujem, kiez by to bola pravda, kiez by. Zivot je bezduchy, takze bezduche prispveky to len odrzkadluju. ALe ja sa tu nezoznamujem a ani som nechcela niecie rady, len som napislaa ako to je u mna. Vsetko. Maj sa.

Heather789

..."lovec"...niekto, kto zakladal "uzasne a bezduche" temy na tomto fore...a mozno to robi aj dalej, ale pod inym nickom...
A toto sa podoba na jednu z nich...niekolko ludi ti uz poradilo a Ty tocic stale to iste dokola...takze sa asi len nudis a nevies co so sebou...

bez.mena

No ano, snivam o tom, ze su mi 3 roky. Dospely svet ma uz v nicom nezaujima a asi ani nikdy nezaujimal. Prisiel mi prilis hrany a ja neviem hrat hry a nevladzem. A co je to lovec?

Heather789

...preco to uz nemusis vediet??? Ak je pravda, ze si asi 1O rokov po puberte, tak mas na prahu 30-tky!!!!...aspon tak to vychadza...a ak mas skutocne tento problem, tak ten psychlog ti pporadi asi najlepsie....
Este je celkom mozne, ze toto je jedna z tem podobnych typu "lovec"...

bez.mena

Neviem, neviem na co su kamarati. Neviem preco som si myslela, ze by som ich chcela mat. Neviem preco ludia to robia a udrzuju priatelstva, neviem ako sa to robi a uz to vediet ani nemusim.

Heather789

a teraz bez urazky...nepotrebujes dalsiu kamaratku cet net, na ktoru sa aj tak pocase vykasles...potrebujes zajst za psychologom....a tam sa porozpravat.
Pripominas mi byvalu kolegynu...vzdy jej vsetci vadili a pretoze mala vo firme aj vysoko postavenu mamicku, muselo a to doslova niekolko kolegyn nedobrovolne odist!!!Dnes sa lieci v Pinelovej nemocnici!!! a vacsina tych kolegov, ktory kvoli nej prisli o pracu je stale nezamestnanych!!!!