K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

uhlie

schelby,

ja si myslim, ze mas skresleny pohlad na svet. Ak trochu citas nejake temy, tak zeny sa stale stayuju na nevrenost muzov a snazia sa ich za to trestat. To znamena, ze aj ked muz zenu nepotrebuje, tak sa mu zena kvoli tomu snazi komplikovat zivot a navyse ho aj pripravovat o peniaze, popripade stazovat sa, aka je v praci, alebo inde utlacana. Takze tato diskusia je podla mna velmi plodna. Vidis zivot prilis jednoducho.

Nolo

Slobodna ale pochopil, pisal som o tom v predchadzajucich prispevkoch, ktore ale boli zmazane (asi koli vulgarizmom). Bolo tam (tentokrat bez vulgarizmov): Stavim sa, ze ty si presne ten typ zeny, ktora vyslovene potrebuje viackrat denne poriadne pretiahnut a obcas aj preplesnut po ustach, aby bola vo vztahu stastna, ale navonok sa tvaris presne opacne, ze si slusne vychovana zenuska a svoj agresivny chtic si nechavas do postele. V podstate je to od teba rafinovane.

Slobodna

problém je ten Nolo, že ty si vôbec nepochopil celú túto debatu :-) To aký som ja typ ty nemáš ani šajnu :-)

Nolo

schelby to zavisi od ucelu. V pripade zeny na vybornu obcasnu "zabavu" by to bol "typ" Slobodna. V pripade zeny na dlhodoby a vazny vztah by to bol "typ" presne opacny. Nic proti Slobodnej :-)

schelby

Nolo ja si nemyslím, že sa to dá percentuálne vyjadriť... Myslím, že normálnych žien je viac ako 3%, aj keď môžem sa k tomu vyjadriť len tak, že nájsť normálnu ženu tak isto aj normálneho muža je veľmi ťažké (vlastná skúsenosť). Len by ma zaujímalo, napríklad, čo pre teba znamená normálna žena. Každý má asi iné kritériá... :-)

Slobodna

Nolo je ich viac ako 3% takisto ako aj mužov, ibaže niektorí muži či ženy majú zastretý pohľad, tak ako napísala schelby. Táto debata je od začiatku nezmyselná, naozaj k ničomu nedospejete, pokiaľ nezmeníte svoj pohľad na opačné pohlavie.