MAT CI NEMAT DIETA PO 40 TKE

Lory

ahoj, ja mám 21 rokov a 4-ročnú sestričku. Otec sa druhý krát oženil a jeho manželka otehotnela, keď mala 43 rokov (otec tiež) a bolo to podotýkam jej PRVÉ dieťa! všetko dopadlo perfektne, bola síce na rizikovom, ale porodila v riadnom termíne a bez komplikácií...takže tu je príklad toho, že pokiaľ nemáš nejaké vážne zdravotné problémy, a doktor to vyslovene nezakázal, nemáš sa čoho báť...akurát treba ísť na tie testy, čo sa robia z plodovej vody. Ale to myslím že robia ženám po 35ke automaticky,...lebo je tam väčšie riziko, že by bábo mohlo byť postihnuté...ale nie je to také zlé:) držím palce, myslím že ja by som to skúsila:)) svoju sestričku by som nedala za nič na svete, veľmi ju ľúbime všetci:))

titi...

alice30,ja som mala 37 apol ked sa mi druhé dieťa narodilo.Neľutujem,ja nemá surodencov,tak som sa tešila,že moja dcérka nebude sama.Ked sa cítiš na to a zdravotne si na tom dobre ničoho sa neboj.S druhým tehotenstvom som neležala v nemocnici,prvým áno,mala som oslabený krčok,vtedy nás tam bolo veľmi veľa žien.Skoro všetky boli mladšie ako ja.Tak medzi 20aj 30 rokov.Podobné problémy ako u mna.Aj iné problémy.Odo mna staršia len jedna jediná bola/40 r./aj tá tam bola len 3 týždne kvôli tlaku,potom išla domov.Ja som tam bola 11 týždnov.Ty sama vieš ako si zdravotne,ked chcete tak to dieťa majte.Prajem všetko dobré...

[zruseny12]

...podla mna je to tvoja osobna vec,a tiez podla toho,ako si na tom po zdrav.stranke...s takovto vecou ti tu tazko niekto poradi,musis sa rozhodnut sama...PRAJEM VELA STASTIA

angelikaaa

tak ti poviem je pravda ze vsade sa hovori ,ze nieje najlespie mat dieta po 40 ale to zalezi od zeny ak sa na to citis a tuzis po babetku tak si myslim ze kludne je to moj nazor:-)