HAK a blbe nalady

Príspevok v téme: HAK a blbe nalady
kika123

Nemate niekto skusenosti s HAK Cilest? Ako vplyva na psychiku? Beriem ho rok, myslim, že mam horšiu naladu ako predtym nez som ho zacala brat. Lenže neviem či je to tym Cilestom alebo tym, že sa mi v obdobi ked som ho zacala uzivat zmenil život. Odisla som z domu na VŠ do zahraničia. Mam viac starosti , zodpovednosti, obcas sa citim sama... Nemozem skusat rozne HAK, bolo by to komplikovane kedze gynekologa mam doma. Zaujima ma ci vacsina tych co beru Cilest alebo ho brali pocitovali nejake zmeny nalad. Dakujem

gwenka

ahoj HAK ovplyvnuje naladu, mam s tym vlastne skusenosti, predtym som brala Triregol a vsetko bolo ok, teraz som v zahranici, zmenila som antikoncepciu, (inac som v Irsku a je tu zadarmo) a mala som hrozne depky, radila som sa s lekarom a vravel ze telo si musi zvyknut na iny druh antikoncepcie, trva to asi tri mesiace, potom by ta naladovost mala prestat, ak nie, tak treba zmenit druh. Teraz uz beriem tu novu stvrty mesiac a je to lepsie, som kludnejsia a vyrovnanejsia. vela stastia...

pali-pali

som chlapec takze ako to posobi neviem povedat... kedze je tu zkazane prezentovat nabozenske nazory, tak ti poviem iny, ze aj lekari hovoira, ze HAK velmi skodi telu

brunuska

ethel nesledujeme- len asi reagujeme sorry uz ta nebudem aby si nechytila daku paranoju-dnes to maju zo mna vsetci

latinka

tebe sibe micka uplne?? Brala si hak a v dalsom sa pytas, co to clastne je??? Hormonalna antikoncepcia, vies to sa berie ked zena chce zabranit otehotneniu. Ale zena, nie dieta!