Záppaach z úst!

Príspevok v téme: Záppaach z úst!
susiiin

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či tu nemá niekto podobný problém ako ja.Ide o zápach z úst,ale spôsobený niečim veľmi zvláštnym.Stáva sa mi to tak raz za týždeň ,že žačne mi páchnuť z úst a môžem si umývať zuby aj dávať žuvačky koľko chcem,nemôžem to prebiť,pretože ten zápach ide z hrdla.A potom z ničoho nič ked si kychnem alebo iba vydýchnem mi výjde z hrdla taký malinký ako keby hlien ,ae myslím že su to zbytky z jedál uchytené niekde v hrdle-netuším kde/ a oni sa vlastne rozložia a to tá malinká vecička tak príšerne smmrdí ,akonáhle ju vyplujem a umyjem si zuby je pokoj..ale potom sa to stane zase:((NEROZUMIEM TOMU ,POMOZTE PROSIM

ahha

je to tonzilarny cap alebo kamen, daj si to do google. je to normalne a pravdepodobne tam hnis nemas. neda sa proti tomu nic robit, len ich vytlacit z mandli, pripadne odstranit mandle, ale to ti dokor asi neodporuci a nie je iste, ci by to pomohlo

meggy10

ale si pisala ze niekedy ti vyjde nieco z ust ja si myslim ze hnis skus sa pozriet ked to budes citit poriadne na hrdlo a hlavne mandle. a ked neuvidis nic tak uz len lekar pripada do uvahy.

susiiin

Bifjgw,si tu na to aby si poradil/a a pomohol/la a nie na to aby si ma súdil/a a hádal/a mi vek .
A meggy10 ďakujem,ale hnis to nie je,nemyslím...:(