Hustejšie vlasy

Príspevok v téme: Hustejšie vlasy
teliatko

Ahoj už dlhšiu dobu si každý deň žehlím žehlím vlasy a v poslednej dobe mi dosť vypadávajú. V lekárni som si kúpil tabletky a aj kvapky na vlasy Reghar ale moc mi to nepomáha.. Nemáte nejaké rady čo by pomohlo proti vypadávaniu? Nechcem si ich prestať žehliť pretože ich mám vlnité a je to strašne škaredé.. A ešte sa chcem spýtať že keď mi vypadávajú, znoova narastú?

teliatko

ano ano skúsim to :) pri umývaní mi vypadne zopár vlasov ale to fakt len troška.. pri žehlení mi nevypadne skoro žiaden.. ale keď si vlasy voskujem, aby mi pekne stáli tak niekedy mám pod sebou 5 a niekedy 30 vlasov.. tak mám strach z toho..

teliatko

ano ano skúsim to :) pri umývaní mi vypadne zopár vlasov ale to fakt len troška.. pri žehlení mi nevypadne skoro žiaden.. ale keď si vlasy voskujem, aby mi pekne stáli tak niekedy mám pod sebou 5 a niekedy 30 vlasov.. tak mám strach z toho..

lulina222

Avšak musíš to brať každý deň aspoň 3mesiace a nečakať hned zázraky..)))tak vyskúšaj a nech už prestanú padať,ja som bola vždy zhrozená pri umývaní!!!

teliatko

lulina222 takže biosil a zinok.. ouky vyskúšam.. a pri žehlení používam taký sprej.. má to ružový obal a je to biele.. neviem jak sa to volá :)

teliatko

v prvom rade ja som chalan.. vlasy nemám moc dlhé tak 10 cm.. mám krátku žehličku na vlasy .. a keď ich mám vlnité tak vyzerám fakt jak blb :).. zatial si ich žehlím každý deň ale chcem nech narastú ešte aspoň o 5 cm, a potom by som išiel ku kaderníčke nech mi to vyrovná.. lenže kým tých 5 cm naraste tak budem holohlavý :(

lulina222

ahoj,poradím ti biosil,je to lacná záležitosť,cca 3,30eur,kúpiš to v lekárni,odkedy tie tabletky beriem,vypadnú mi pri umývaní asi tak 2,3 vlasy,predtým okolo 20,25.Nie všetko drahé zaberá!!! a beriem to s klasickým zinkom,ale musíš to brať pravidelne a ked chceš žehliť,kúp si kvalitný prípravok,napr.CHI silk infusion,to je parádička,pa

kravicka

teliatko, myslim ze vlnite vlasy su krajsie ako ziadne. Nerozmyslala si zmenit uces, zajst za kadernickou a vymysliet s nou strih ktory by sedel na tvoje prirodzene vlnite vlasy? A skratenie vlasov pomoze aj proti vypadavaniu. Inak okrem zehlenia moze byt pricinou vypadavania aj nevyvazena strava, nedostatok vitaminov a mineralov.. skus pohladat nejake temy o tom.

Katarinna

no to kadernicka ti da na vlasy taky krem a potom dalsi rozcese ti to a necha posobit. ja som platila okolo 20 eur a to som sa dala aj strihat. takze vzhladom na to ze to vydrzi skoro rok to nie je drahe. len ta prosim hoci este dnes alebo zajtra bez ku kadernicke a daj si to urobit lebo budes bez vlasov ked neprestanes pouzivat zehlicku. zehlicka nie je na kazdodenne pouzivanie!!!