Make-up na pehy

aluska

mirka mam taku zmiesanu...ako obcas sa mi vyhodi nejaka vyrazka ale uz to nie je pravidlo..teraz pouzivam uz asi 3 roky true match...aj ten je dost drahy ale zatial sa mi zda najlepsi, uz 3 roky som si iny nekupila..ale tento max factor by som chcela...mala som od nich uz viacej typov make-upov ale tento som si nejak nevsimla

Lucinka33

Mirka, no neviem..mozno boli stare alebo co.. Ja som mala tiez vtedy z aukra a podla mna bola taka ista ako ta, co som kupila normalne v obchode. Zavisi to aj od stastia, na aku natrafis :)

Mirka023

Lucinka, ked ja som mala vtedy maskary MF z aukra, ale sa mi nezdali až tak dobré ako z obchodu... neviem teraz.

Lucinka33

Chapem, nechcem ta oberat o poklad :D Coastal Scents paletka vyzera tiez super, to je asi ta s 88 tienmi,co? :) Potom mozes napisat recenzie na tieto produkty :) Dufam, ze coskoro niekto na Slovensku zacne predavat Cover Girl, aspon na nete :)

oh.my.gosh

false lash som neskusala, som si ju tam chcela kupit, ale nenasla som. by som ti aj predala, ale nechavam si doniest len 5 :D a takeho pokladu sa nevzdam :) a este si nechavam doniest aj costal scents paletu, lesky, licenky, viva la juicy, proste vsetko co som nemala cas kupit, a hlavne ani peniaze ku koncu, takze by mi bolo trapne pytat si este viac :)

Lucinka33

Fiha, to by sa mi presne zislo :) Tiez mam rovne mihalnice a pouzivam stale kliestiky :) Pozerala som recenzie a porovnania s MF False Lash Effect na youtube a vraj Cover Girl je lepsia :) Ty si skusala aj MF False Lash?
Haha, ak by ti zacala liezt na nervy, mozes mi jednu predat :D

oh.my.gosh

je podla mna vyborna, nechavam si priviezt rocnu zasobu :) z mojich rovnych mihalnic, urobi krasne, zdvihnute, huste, vytocne bez kliesttikov, pre mna kozmeticky zazrak. hrozne pekne oci vie urobit. ale nedaju sa nou dobre licit spodne riasy. podobnu kefku ma false lash efect, tak dufam, ze bude aspon podobna, lebo neveim ako bez nej budem existovat :) a stoji 8 dolarov, takze baby ak budete mat moznost dat si ju od niekoho doviezt, tak odporucam

Lucinka33

Je to mozne, v USA maju asi vacsi vyber kozmetiky ako tu a nie su odkazani na Max Factor :)
Ano, ty si tusim minule pisala, ze si zohnala tu Covergirl Lash Blast :D Tiez som pocula, ze je to rovnaky vyrobca ako MF. Ako si spokojna s tou spiralou? :)

oh.my.gosh

hej lenze napr. ja som v usa maxfactor vobec nevedela zohnat,myslim spiraly, natrafila som len na pudre a lesky, tam to bola jedna z najlacnejsich kozmetik, lacnejsia nez rimmel. stahuju ho uplne z trhu, lebo mali nizky predaj. tak asi z uk to tie kocky objednavaju. tam je namiesto max factor covergirl, je to jeden vyrobca. ale cover girl je uzasna kozmetika a fakt za facku.

Lucinka33

Neviem, este som od tej pani neobjednavala. Ale ma tam napisane, ze posle aj vopred, ak je obava o originalite.
Moze to byt kludne original, ja som si tento tyzden vydrazila spiralu MF Lash Lift za super cenu. Je vyrobena v USA a balena v blistri. Ked maju ti predavajuci dobrych dodavatelov, tak to vedia nakupit za nizke ceny. Napriklad v USA su ovela nizsie ceny na Max Factor. Spirala, ktora tu stoji 13 eur, stoji v USA 5 dolarov... Je to tu predrazene..