Herbalife krémy

hedviga

Kedy si tam pracovala?To muselo byť dávno.Prečo si to nechala?Ja nečakam miliony,len chcem pracovať.Je to pekná práca,čistá,pracujem v štúdiu,nepredávam ako dealer,idem do práce kedy chcem a aj si slušne zarobím.

pre hedvigu

ja to mam vyskusane nielen ako klient,ale aj ako byvala dealerka!a vacsina,co tu pise to ma z vlastnej skusenosti!

hedviga

Jasne,nemôžeme mať všetci rovnaký názor na všetko.Ja to beriem.Ale ja si to chcem vyskúšať na vlastnej koži,až tak môžem kritizovať,alebo.....

pre hedvigu

jasne,ze to je o tom istom,len teraz tam su aj dalsi zmagoreni ludia a je ich tam na skoleniach cela zaplava,akoby dufali,ze sa vdaka HL dostanu k vytuzenym milionom...

hedviga

Tak prepáčte za to "ý".S1M to čo je na tom tvojom modlitba.sk možno je niečo pravda-ale tak 15 rokov do zadu.Teraz je to úplne o inom.

hedviga

Presne je to tak.Poradca sa vás opíta či to chcete riešiť-vyrážky,akné a tak a potom vám ponúkne kozmetiku.Je to na vás.

bibinka moni

Herbalife nie je o tom či si niečo zakúpite alebo nie. Ide o to že vy sami musíte vyskúšať ako to vlastne funguje a bez toho aby ste to vyskúšali nemôžete písať že to nepomáha.Moja mama mala mať operáciu chrbtice a vdaka týmto výrobkom na ňu nešla, keby bola podstúpila tú operáciu mohla skončiť na invalidnom vozíku.Ak Vás niekto núti do toho aby ste si to kúpili,je to na Vás, ale nemal by Vás do toho nikto nútiť.Herbalife je o rozhodnutí človeka samého za seba,a nie aby niekto iný za Vás rozhodoval.Vy sa musíte rozhodnúť či chcete niečo zmeniť na svojom zdraví.Ja som spokojná s týmito výrobkami, dlho som mala akné a stále sa mi tvorili a teraz po používaní už nemám problém a nemusím ani žiadne púdre a mejkapy používať.A nie každá kozmetika je založená na vytláčaní.Každí je iný a každý to inak robí.Ale jedno je jasné nemá ťa nikto do ničoho nútiť ak raz poviem NIE tak to tak aj je.Niektorý sú fakt otravný,preože chcú peniaze ale v podstate nevedia tomu človeku poriadne vysvetliť že ako vlastne fungujú tieto výrobky.A hlavne majte na sebe najprv ten výsledok a až potom môžete niekomu ničo ponúknuť, pretože ak to vy sami neskúsite neviete to druhému ukázať že Vám to naozaj pomohlo.A berte aj na vedomie to že za týždeň alebo mesiac, neuvídite hned ten výsledok celkový.Musíte to dlhodobejšie užívať, ved si zoberte koľko máte rokov a koľko máte toxických látok v sebe samé pliesne a vy si myslíte že Vám to hned zmizne za pár dni?Tak ste veľmi na omyle.Takže skúste nad sebou porozmýšlať ako to vlastne je s vaším telom a vyskúšajte to, a potom môžete písať kritiky koľko len chcete.Nikto Vás do ničoho nemá nútiť je to stále len na Vašom rozhodnutí.

hedviga

A kde si presne bola?Ja sa na nu opítam,lebo to nechápem.Ja som začala pracovať ako poradkina a nás učili hned do telefonu povedať že nie sme klasické kozmetické štúdio a presne čo budem robiť.