Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

alfabeta

Baby, pit tak vela vody vecer naraz vobec nie je zdrave. Ano iste, nebudet mat pocit hladu, lebo zaplnite brucho vodou, ale strasne zatazite oblicky. 2/3 z denneho prijmu tekutin by sme mali vypit v doobednych hodinach. Dalsia vec co tu pisete,ze sa ziviny vyplavia, ked sa vela napijete je blbost. Vsak vsetky vitaminy su nejakym sposobom viazane v strave a pod vplyvom chemickych reakcii metabolizmu sa tieto ziviny uvolnia do formy vyuzitelnej organizmom. Samozrejme, ze nespotrebuje organizmus uplne vsetko, ale kludne sa mozte napit kedykolvek bez stresu z odplavovania nejakych vitaminov.

mirkaaaK

naraz vela vody nie je vhodne, zatazuju sa oblicky, najlepsie je vypit kazdu hodku dve az tri deci vody... no jaa tiez vypijem naraz aj pol litra ked ma to chyti tak aj liter, takze len odporucam co je vhodne :))) takze chces pribrat...no super, to bude snad lahke :)

lyzicka

mirka, k tej diete, niekto tu spominal, ze treba vecer vypit naraz liter vody alebo aspon v priebehu pol hodiny, tak to skusam. Ja mam 20, mam 161cm vysku, 48 kil ako nasledok hak, a teraz, ked som ju uz vysadila, chcem spat svoj povodny metabolizmus a svoje povodne, "predantikoncepcne" krivky. :-)

tamaska

baby neskúšla z vás niektorá VACUFIT, beh na páase pod vplyvom vákua ?

a moja strava dnes
R: tmavý chlebík 2ks s maslom a šunkou
D: jogurt
O: penne s čdruhy syra úpolovička dávky
OL: druhá polovička penne
mala som poobednajšiu smenu
V: vajíčka na makko
lyžička lanového semiačka
acca asi 3litre vody

megy0071

No ja sa tak necítim,ale vy ma tak určite beriete,taký pohľad na vek som mávala ja.
No či som jablčko,zrejme hej,ale som aj dosť ramenatá,tak to nieje až taká hrúza ale pás,tam mám čo robiť.Špek tam je poriadny,ale od porodov stým stále bojujem.Keď som sa vyžrala tak mi treba!Máš ICQ??

mirkaaaK

meggy,

och ty staraa kazdy tak ako sa citi:)

vahu nemas hroznuu, gratulujem k tomu ubytku no ten pas je trosku neumerny k tej vahe.. ja mam o 4 cm viac na pase, som nizsia a mam o mnohoo kg viac ako ty... takze asi si typicke jablcko?

co sa tyka toho stravovania..noo..teoriu ovladam si myslim :)

megy0071

Bože aká stará koza som tu :-((.
No teraz mám 65,6kg,ale 1.1.som mala 70,3kg,meriam 167cm.Pás bol 92,teraz 90cm :-((,dosť!Mám čo robiť!Pozerám si dobre namakaná ohľadom stravovania.Tých diét som držala dosť.