Nevera

Príspevok v téme: Nevera
Inge2608

Ahojte, som už dosť mimo a potrebujem viac názorov na svoj problém - mám priateľa s ktorým som 3 roky. Teraz čakáme bábo, ale zistila som, že mi bol "vraj" 1x neverný. Bolo to v čase, keď sme mali menšiu krízu. Tvrdí, že to bolo iba raz, vraj to bolo hlúpe, nič to neriešilo a sám chce na to zabudnúť a že už to nikdy neurobí, ale ja už mu neverím... Myslím, že ak to urobil raz, urobí to znova. Nikdy som si nemyslela, že by som išla na potrat, keď raz budem tehotná, ale v tejto situácii neviem.... Mám mu teda uveriť? Ja už to asi nedokážem...

shakti1

on ti povedal o nevere, lebo chce s tebou čistý vzťah. neviem, možno ho trápilo svedomie a myslel si že to takto očistí. asi nečakal tvoju reakciu, chcel odpustenie, nechcel aby si sa to náhodou dozvedela od niekoho iného.keby bol sukničkár, alebo niečo k..., určite ti to nepovie a nepodviedol by ta iba raz. stáva sa všeličo, myslím, si že by si mu mohla odpustiť. okrem toho, teraz sa nesmieš trápiť, keď čakáš dieťa, nerobí mu to dobre. daj sa od neho do ústrania, kde si všetko premyslíš...lebo keď mu neuveríš, vzťah nemá už význam

bella12

Priatel Ta sklamal a neverou Ti ublizil, takze je normalne, ze sa citis bezradne a uvazujes co dalej. Ak sa vsak vzdas svojho dietata, nebudes menej nestastna, ako si teraz, prave naopak. Ak sa neskor presvedcis, ze to bol len ulet a udobrite sa, budes si to vycitat, ze si si to babo mohla nechat. A ak nie a rozidete sa, ostanes sama a dobrovolne sa oberies o lasku a radost, ktore by Ti Tvoje dieta prinieslo. Ono by bolo tou najlepsou utechou pre Tvoje bolave srdce.

jajka001_

ty ho poznas najlepsie, tu ti nik neporadi, ako sa mas rozhodnut. ty musis vediet ci to bol len ulet alebo ci mu mozes verit.

kiki7

to chces ist koli tomu na potrat...to nemyslis vaznes..ani ja by som na tvojom mieste nemalo v nom uz doveru ale na potrat by som urcite neisla..ved to dieta za to nemoze...radsej si to dobre premysli a porozpravaj sa aj s rodicmi ci ti pomozu ak ostanes sama s dietatom