Zvlastne sny...

Príspevok v téme: Zvlastne sny...
julien

zdravim mam uz taky dlhodobejsi problem. mozno to ani problem nieje ale neni to asi normalne. nie kazdu noc ale dost casto sa mi sniva neskutocne zivy sen ( ze lezie pri mne obrovsky pavuk . ten pavuk mi nechce nic asi urobit len popri mne chodi a ja ho vnimam) problem je v tom ze je to akoby polosen lebo mne sa sniva ze vidim toho pavuka pri mojej hlave a nahle sa zlaknem zobudim vyskocim z postele a snazim sa ho zabit a cudujem sa kde ten pavuk zmizol ( uz vnimam a som zobudena)niekedy to zachadza az tak daleko ze cez tento sen vyskocim na postel a zacnem strasne kricat ako keby ma niekto zabijal a neviem to ovladnut zobudim sa az neskor.takto pobudim cely dom a vsetci su vystraseny co sa deje. tuto noc sa mi snivalo ze bol pavuk a ja som ho zabijala papucou a nedal sa zabit. vsetky madrace som poprevracala ci tam nahodou nebude - a samozrejme nebol ,,najlepsie,, je ze ani nemam fobiu z pavukov nic nerobim ked ich vidim naozaj len sa toho nedotknem inak strach nemam ani som nikdy nemala daky negativny zazitok s nimi casto krat sa mi stava ze neviem rozlisit sen od reality a vzdy som taka mimo ze nechapem ci to bol sen ci naozaj pavuk a potom sa bojim zaspat lebo sa bojim ze po mne polezie. akoze mozno smiesna tema ale vravim sniva sa mi to hrozne casto a neviem to ovplyvnit...neviete pomoct? diky

Misinn

Deria, dakujem som o tom presvedcena ze este chlapceka budeme mat takeho uzasneho ako bol nas Timko ! :))
bodaj by sa sen naplnil

Deria

rozhodne sa to snaz vidiet pozitivne, aby si k sebe nepritahovala negativne sily, pretoze ak clovek na nieco velmi veri, stava sa to casto realitou. ver tomu, ze budete mat urcite chlapceka, je to pekna predstava a urcite sa ti splni!

Misinn

mali sme chlapceka a zomrel. ale tiez mi napadlo ze co ak budeme mat zas chlapceka, ze mozno aj toto nam ten sen chcel naznacit.

jajka001_

to mi je ľúto :(
je len ze, napadlo mi, ze ak nemate deti, tak to mozno znamena, ze budete mat chlapca...generacie, pokracovanie rodu..to by to mohlo znamenať...ale to je len moj pocit a ja nie som ani carodejnica ani nic :)

jajka001_

najdolezitejsi je ten pocit co ti z toho ostal. ze si lubena, bola si lubena a budes lubena. krasny sen. myslim ze to hovori o vasom dlhom spolocnom spokojnom zivote.

Misinn

ahojte, vcera sa mi snival velmi zvlastny sen, ak mi viete povedat co mi ten sen chcel naznacit bola by som vam vdacna.
nebudem to rozpisovat dopodrobna len to najhlavnejsie... :
bola som s mojim muzom v byte v ktorom som kedysi byvala s mojimi rodicmi. moj muz stal v kuchyni a poslal ma do spalne. sla som do spalne a nasla som na posteli lezat mojho muza. zacudovala som sa ze ako tam mohol byt skor nez ja. lahla som si k nemu. v tom vosiel do izby zas moj muz. tak som nechapala ako je to mozne. potom som si vsimla ze ten co lezi pri mne na posteli je sice moj muz ale asi o 15rokov starsi, ten co vosiel do izby bol tiez moj muz ale vekovo bol tak ako je aj teraz v skutocnosti.co bolo najdivnejsie tak do spalne vosla dalsia osoba a zas to bol moj muz ale este v casoch ked mal asi len nejakych 5rokov. uplne som z toho bola cela mimo. citila som ze vsetci traja moji muzi ( v rozdielnom veku) ma lubia. moji muzi sa pozerali na seba nechapavo ako je to mozne ze sa vidia v troch vekovzch kategoriach. po prebudeni som mala z tohto sna dobry pocit, ale som z toho mimo.. nechapem co mi chcel tento sen naznacit.
prosim poradte

Gerbil

Už tu isté podnety padli, no i tak odporúčam pozrieť konzultovať snár.

Dôvodov môže byť veľa. Obráť sa na nazerača, ktorý ti povie, či ti tam nestraší nejaký nehmotný tajtrlík, ktorého vo "snoch" (v zmenenom, jemnejšom stave vedomia) vnímaš ako pavúka. Takéto entity berú na seba rôzne bizarné podoby. Kde nájsť takéhoto človeka? Ako sa vraví, hľadaj a nájdeš.

A hlavne mysli pozitivne, ako ti už bolo povedané, myšlienky sú pánom, hmota len sluhom. :)