ecka na skuskacj

jarkaa55555

cerveny diplom dostanes, ak spravi vsetky skusky na A vratane statnic pocas bakalarskeho studia, alebo magisterskeho. cize ak pocas bakalarskeho budes mat priemer 1,00 tak dostanes bakalarsky diplom cerveny. ak na magisterskom tak bude ten magistersky cerveny.

LilaAbner

Chcem sa spytat,ci na cerveny diplom treba same Acka zo vsetkych predmetov pocas celeho studia?Napr. na bakalarskom studiu nemam same Acka,ale ked ich budem mat na magisterskom,dostanem cerveny diplom?
nepytam sa to pre seba,mna sa to netyka,len ma to zaujima,lebo znama mi vravela,ze na cerv.diplom staci urobit statnice na Acka.

levicaaaaa

vyssokoskola: so základom učiť môžeš :D na pedagogickej fakulte sa to vaše pedagogické minimum Sociálno-vedný a pedagogicko-psychologický komponent - všeobecný učiteľský základ.
:-)))

vyssokoskola

neni to zaklad,so zakladom ucit nemozes,mame to v rozvrhu preto aby sme si po skole nemuseli robit to minimum....a okrem toho ,po bc,si mozem vybrat inu kombinaciu...mozem mat zas kombinaciu,historie,filozofie,ucitelstva...alebo jedno z toho a napr robit archeologiu z historie atd...

levicaaaaa

vyssokoskola: no dobre, čiže ty študuješ : učiteľstvo história + NOSka ?? a aké pedagogické minimum??? nemyslela si všeobecný pedagogický základ? to neni pedagogické minimum...

vyssokoskola

niesom na pedagogickej,ale filozofickej fakulte,k tomu je zaratane aj pedagogicke minimumum,preto mozem potom aj vyucovat ,okrem toho mam dve odbory,historiu a filozofiu..teda nauku o spol.

levicaaaaa

inak, ja si myslím, že to neni celkom normálne - mať tak veľa predmetov, a neviem prečo zrovna na pedagogickej to tak je...

Deee

ja uz mam VS skoro rok za sebou, takisto som mala aj 16 predmetov za semester, patrila som medzi biflosov lebo pravdu povediac neviem pouzivat tahaky...a tak som sa dopracovala k cervenemu diplomu avsak prakticky je to na nic...ano super pocit, ked preberas cervenu dosku na promociach, ale tam to konci, prospechove stipko mi sice vyslo, ale skola mi ho nevyplatila kvoli nedostatku penazi ci nieco take splietali ked sa ospravedlnovali, intrak sme mali vsetci bez rozdielu, takze u nas si mohla mat aj same E a skolu pekne skoncit...

levicaaaaa

ja som z jedného /z tých 11/ mala len seminárku obhájiť a z ostatných skúška...

študujem na PdF UK ... tam to majú myslím na všetkých odboroch tak... že tak veľa predmetov... ale 18, to sa mi zdá už vážne moc...