korcule teraz

lost

este niekedy musim skusit aj na druhu stranu a to je pravda ze ta hradza ide az na koniec samotneho Dunaja ? resp, ze ide od zaciatku az po koniec rieky, stale vedla.. lebo to by bolo brutalne vela km cyklotrasy :D

ta3

Samankaaa, okolo Tvojej temy sa rozprudila ziva diskusia, necitala som ju, nemam cas, ja sa k povodnej k teme vyjadrim iba kratko, skus robit vzdy to, co Ty povazujes za dobre ci spravne, nikdy nepozeraj na to, co by povedali ostatni na to a budes sa citis skvele, slobodna, spokojna a stastna

lost

jeee, to sice neboli moje, ale neviete niekto kde sa daju kupit slnecne okuliare ?
lebo neviem ci sa da verit tym stankom, co su v nakupnych centrach...
hladam nieco na soferovaine, pretoze to slnka ma zabija a nie kazde su OK, kedze to zorne pole ci ako sa tomu hovori je male, ale take z bicykla by sa dali pouzit :)

No dufam ze tie z hradze najdu svojho majitela :)

lost

jj ten kosik je asi jedina moznost :)

on ma len 3kg, cize ak nebude skakat, tak by to bolo OK.

ale snad to z neho nevytrasie aj dusu :)

resp, ci sa toho nebude bat.

no ale ma taku zvedavu povahu, a odvahu ma dost, tak to asi aj skusim :)

ten beh vedla, to by bolo super, unavi sa ON a ja nie :D :D

pri pomalej jazde - lenze, kde tak behat, aby ho nieco nezrazilo, asi jedine hradza, alebo nejaka lesna/polna cesta. hlavne aby nezazmatkoval a nestalo sa nieco (zapletie sa mi do biku, atd)

alternativne by to bol beh on a beh ja :)

jajka001_

taky ten kosik pre psa na bike, ako si sem dal link, alebo aj tak ze pes beha pri biku, ak nepojdes rychlo, aj tak sa da

lost

no na bike neviem ako :)
ale napr na tennis by sa dalo.

prakticky vsade, kde je nejaky "roh" kde by na mna pockal.

lenze kde sa casto presuva, tam neviem ci by to bolo pre psa komfortne, atd...

ale na nejake viac dnove vylety by som ho radsej zobral, aleternativne ho dal strazit chovatelom, kedze im by som asi veril najviac, i ked su na druhej strane republiky :)

lost

ale na bike som raz bol, len musim najst sposob ako ho prepravovat, nie vlakom/busom, na viac ako 50km.. (cize ani nie bikom, lebo to by som zabil 4 hodiny tam a spat a rozsiahlu cast energie.

to niekde v kopcoch, neviem ci tam niekto jazdi, bolo to blizko marianky a potom nejakej zeleznicnej stanice, a nabuduce to bude niekde na nejaky pajstun ci co, zevraj su tam kopce, tak som zvedavy :)

este sranda je napriklad clnkovania na Dunaji :) ale tam sa nespaluje energia :D