Ked ma zlu naladu,proste nieje ocom

Príspevok v téme: Ked ma zlu naladu,proste nieje ocom
Zedecko

Zdravím ľudia.
Mám menšo-vačší problém vo vzťahu s mojou priateľkou.Ked ma dobrú náladu,proste je o čom pokecať a tak :) zasmiať sa atď. No keď ma zlú náladu tak je ticho.A co robim ja, ja sa spytam, ako sa má niekedy aj viac krát za deň,alebo čo robí a tak, ked su jej odpovede,ak vobec su,strucne, tak som celkom rad ale aj tak je ticho.Druhe co robim,zacnem o sebe,napr,dnes som sa ucil,toto hento, otec po operacii ok, a inac sa nudim napr tak jej poviem.A ona vyleti,ze jej leziem tymi otazkami na nervy, a ze furt kecam len o sebe.Pravdu povediac,dost nechapem,lebo nato to este zaklincuje tym,ze jej nemam co povedat ale aspon dobre ze som sa ozval.otazka znie,co jej mam povedat,ked proste sa jej uz vlastne bojim cokolvek povedat,sama mi v tej zlej nalade toho nenakeca coho by som sa "chytil"
ps: gramatika nieje moja silna stranka , tak to nerieste:D dik

Lily.

Hysterka a ja mat dnes ziadneho ani nechcem. Nezasluzim si. Dnes ma ma samota vo svojej hrsti, dnes sa ku mne nikto nema sancu priblizit, ani ja k nikomu. Akakolvek ziva bytost by celila len mojej maske a to nechcem. Toto su posledne criepky uprimnosti, vseko ostatne by bola len loz.

mellinda

Toto je jedna zo zahadnych vlastnosti bab, ktore chlapi asi nikdy nepochopia a ja im vlastne aj rozumiem. Sama mavam presne take iste chvilky, uplne bezdovodnu zlu naladu, vtedy mi vadi kazda jedna otazka. Ale pritom to nemyslim zle, na priatela sa nehnevam, a vacsinou ma to po chvilke prejde. Ked to na mna pride, priatel uz vie, co ma robit. :) Najlepsie je zacat na nejaku neutralnu temu, ziadne otazky priamo na mna. Vacsinou sa snazi tak velmi, ze to nevydrzim a rozosmejem sa a zla nalada je prec. Takze jedinym riesenim je proste tieto stavy chapat. Su vzdy kratkodobe a docasne.:)

rony26

tak, tak, ako pisu baby, nesnaz sa komunikovat na silu...ked je v takom rozpolozeni tak jej nevyhovies ani ked sa rozkrajas a stale sa ti bude zdat, ze robis nieco zle...a potom zbytocne vznikaju konflikty...vsak ked bude chciet, kontakt na teba ma a mozete pokecat

Lily.

Mne sa dnes tiez nechce vobec nic rozpravat:(, cize take otazky "ako sa mam a co som robila" by mi este pritazili. Dnes ma vsetko vycerpoava a chce smai furt plakat, nevladzem premyslat, nieto este hovorit. Na hadky nemam energiu, cize to nehrozi. Budem sa len lutovat, to je asi vsetko, nic ine dnes nedokazem:(

usiko

hej, treba ju nechat tak, nech ju to prejde, nerypat nech sa nepohadate...ako dlho ste spolu? treba na to cas kym sa naladite na tu istu vlnu a kazdy z vas bude vediet co kedy moze a co kedy nemoze.....treba byt trpezlivy.....

Faerie

Ked ma holka "sajbu" najlepsie je nechat ju tak, ju to prejde. Ja viem ze ju mas rad a ver mi, ze ona to vie, ale proste, najlepsie je nechat ju tak nech si potrucuje, potrapi sa, polutuje sa trosku a potom ked ju sajba prejde tak za tebou pride sama. :) Ja som taka ista, viem o com hovorim. :D Len proste, daj jej vediet ze keby ta potrebovala tak si jej nablizku, ale ked nema chut rozpravat tak ju nechaj trucovat. Mozno jej len nieco sadlo na nos a caka ze jej precitas myslienky. Skutocne, najlepsie je nechat ju tak. Moze trvat aj par dni kym ju sajba prejde, ale nakoniec ju prejde. :)