Prirodna praskova farba - blond

Príspevok v téme: Prirodna praskova farba - blond
dory24

Ahojte, skusil uz niekto z vas prirodne praskove farby na vlasy? Tu je link www.jvnatur.sk . Chcela by som si totiz zosvetlit vlasy, ale rada by som obisla peroxid a chemiu. Prirodnu farbu mam tmavu blond. Dlhe roky som sa odfarbovala peroxidom, potom som sa chcela vratit k povodnej prirodnej farbe a posledny asi pol rok som pouzivala na vlasy hennu. Ta mi najprv farbu vlasov zjednotila, ale bola som dost tmava a postupne sa henna vymyla a teraz to vyzera asi tak, ze od korienkov asi po usi mam svoju farbu a potom to pozvolna prechadza do pozostatkov z henny, ktore ale teraz vyrazaju mierne do rysava. Chcela by som sa vratit k blond, ktora je mierne svetlejsia ako moja prirodzena farba. Najjednoduchsim riesenim by bola asi kadernicka, ale to uz by som sa peroxidu nevyhla. Mna by zaujimalo, ci sa uz niekto tymi praskovymi farbil a ako to dopadlo. :-)

Ema132

ja som na tom presne tak isto ako ty:) mam uz len takych 5 cm od spodu zvysne blond peroxidove vlasy a ostatok svoje tmave blond...chcem to trosinku zosvetlit ale je mi luto tych mojich vlasov, ked som tak trpezlivo cakala kym vyrastu...:)a neskusala si farbiace sampony?

dory24

Asi mas pravdu, vlastne som si to aj myslela, len ma zaujimalo, ci niekto skusil tuto konkretnu farbu. Ale aj tak dakujem.:-)