Fakt super kadernicka v BA

Príspevok v téme: Fakt super kadernicka v BA
delli

Hladam fakt dobru kadernicku alebo salon v BA. Webove stranky maju vacsinou len velke znackove salony, kde aj tie ceny su dost vysoke. O cenu mi az tak nejde, ak to bude stat za to, cert ber peniaze. Ale bojim sa dat 60 euro za nieco, co sa mi nebude pacit. Potrebujem zafarbit vlasy. Tak vas prosim o radu. :) Dakujem.

delli

Vdaka za info. Veru, je to asi tazke najst niekoho fakt dobreho a za odpovedajucu cenu. Ale na ten pierot som zatial pocula len negativne ohlasy, tak na tom fakt nieco bude :). Skrtam zo zoznamu. :)

oh.my.gosh

no ani nedaj 60 eur za nu, ja uz som sa poucila. ze cena vzdy nezodpoveda kvalite, ked som dlho chodila do pierotu bol to des, vacsinou ma dostala do ruknejaka nafukana ucnica, pritom som platila len za ostrihanie a vysusenie vyse 30 eur, a to uz ja viem lepsie vyfukat vlasy. potom som chodila k jednej co ma kadernictvo v panelaku, ze sak ked yvsledok je stale ten isty tak aspon usetrim, a houby, platila som 20 eur len za strihanie bez fukanej a vsetkeho a to ona pouzivala sampony nivea :D a ani mi nedosusila vlasy lebo si omylom objednala 2 ludi naraz, tak vsetko robila tak napoly. potom som natrafila na uzasnu co konecne vedela urobit aj pekny styling sikovna kocka, ale objednat sa treba tak 3-4 mesiace dopredu, no kaslem ja na to :D ale moja rada znie, nikdy pierot, su tam namyslene ucnice, co sa tvaria kyslo, ruky obe lave, no brani by si s nimi mal pokecat :)))