VS Specialna pedagogika

luciferka

no ved skus, za to nic nedas, u nas sa pepieruje.....bohuzial,....ved uvidis, mozno sa ti este ujde nejake miesto, a zase su aj ine fajn predmety zo specky, a myslim ze aj lepsie ako toto, ale neviem aky mate vy vyber....

levicaaaaa

luciferka: ach, tak ďakujem, ja som zabudla, že na špecke sa papieruje... u nás na liečebke sa nepapieruje, u nás je to poctivo všetko rozdelené... :)) do kelu, no tak snáď sa podarí na budúci semester...ale skočím tam v pondelok...

luciferka

levicaa no neviem ci ta este vezmu, lebo to maju u nas vsetci sluchaci, a ucitelia SP su strasne poctivi, takze papiere uz tyzden urcite vyvesene, tak tam chod hned rano, aj takto uz bude mozno neskoro, aby si sa zmestila do poctu, ale tak mozno sa podari, drzim palce :D

levicaaaaa

luciferka, ďakujem, tak ja v pondelok skočím na katedru... :-)) snáď ma na tento predmet vezmú, veľmi by som si to chcela zapísať...

luciferka

Ahoj, ja som ten predmet nemala, to maju sluchaci, ale pokial dobre viem, tak ORL a foniatria vyucuje doktor, a vyucuje sa to na Kramaroch.....mas pravdu, skus ist na nasu katedru, za ucitelmi, ktori sa venuju problematike SP a oni ti uz poradia ako dalej postupovat, a urcite bude uz nieco vyvesene na nastenke, a tam budu blizsie info.....

levicaaaaa

luciferka: prosím ťa, nebudeš mi vedieť poradiť?? mám záujem si zapísať jeden predmet z katedry špec. pedagogiky sluchovo postihnutých, ale neviem ako sa mám spojiť s tým vyučujúcim nakoľko on zrejme nie je zamestnancom fakulty. A tiež som si všimla, že v rozvrhu nie je napísaný normálne miestnosť kde sa to vyučuje, ale že "Krama"...nevieš mi poradiť čo to znamená?? mňa napadlo Kramáre :)) ale neviem čo si mám pod tým predstaviť. Je to predmet ORL a foniatria a vyučuje to MuDr.H..... snáď bdueš vedieť, nechcem to tu písať...

zdenulka

tu je to lepsie napisane a cisto specialna pedagogika..a mozne kombinovat /ja to nepotrebujem kombinovat,mne staci jedno / ale fakt je tu toho dost.
www.uss.upol.cz

luciferka

no tu v bratislave momentalne nemozes, pokial to akredituju, tak mas po probleme....uvidis, ved este mas cas.....nikdy nevies, a chod studovat to co ta bude bavit, inak to nema zmysel....

zdenulka

no ja viem vsetko ma pre a proti ale co mam robit? mam sa ucit tu v bratislave ?skolu ktora ma az tak nebude bavit a budem nestastna alebo sa premozem a budem studovat v cechach vysnivany predmet aj za horsich podmienok?je to tazke

luciferka

zdendulka to ja netusim nakolko to toleruju, ale to aj keby viem, tak to je na kazdej skole a u kazdeho ucitela ine....