Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

Inak ja nevaham, ale nema vela penazi a v BA je to drahe, velmi drahe. No musim zajst do banky a popytat sa na uver...ale musim s tym nieco riesit do konca roka...

aja25

To nebolo na tvoju gramatiku ale na moju...no ja rano nemam problem vstat o 5-tej.Vlastne moja najoblubenejsia hodina je medzi 5-6 rano takze po celom tom zhone od rana som okolo 9-tej uz unavena a hlavne cely den cumim do pocitaca tak...aj z toho

slusny_muz

no ja poslednu dobu ani nie, preotoze adrenalin furt na istej urovni...ako sa blizi odchod tak stale chcem vynajst nieco co prevrati svet naruby...Hi...a preto ani uneveny niesom...

aja25

MOnsterovci su dobry.....Najnovsie novinky su ze by sa mali stretnut Mojsejovci s Monsterovcami v nejakom jubilejnom vydani tak to bude vazna rosada.Ten byt by si si mal kupit lebo ceny nehnutelnosti by mali rast tak by si nemal vahat!!!

slusny_muz

Nie lebo je to na internete, tak si pozriem zajtra v robote...hej je to super...funa je super, mne sa pacia aj monsterovci..hi

aja25

Hej mam to ako podmaz...ale ty si ho uz asi prepasol...nie?Mam rada cicu Polnisovu.Aj ked Papeky uz nebyva tak casto....ale aj funa je dobra!