Vzťah bez lásky ...........

Príspevok v téme: Vzťah bez lásky ...........
zufalka666

dá sa v takom vztahu zotrvat?
zaujimali by ma vaše názory, príp skúsenosti ak máte podobné.
najmä ak z jednej strany je veľká zalúbenosť a z druhej len ..."kamarátstvo"
___________________________________
boli sme kamaráti a ked som zrazu ostala single, nejako sa to medzi nami zvrtlo. veľmi dobre si rozumieme ale z mojej strany tam nie je láska. myslela som si, že to príde časom. ale prichádza pravý opak. neviem čo mám robit, je mi to hrozne ľúto

vas_pan

vy zeny ste strasne kuLvy niektore.. da vam chlapec vecere vozi vas v aute da vam lasku a vy - ta co uz aj tak nebudem sama a ste s nim.. fuj...

catherin4

To co pisete baby velmi dobre poznam :) Ked tam nie je ta chemia, tak sa vam skor ci neskor sprotivi. Presla som tym tiez. Vadili mi na nom aj blbosti.
Mirela: tiez som zazila nieco podobne, ale uz davno, ked som chodila na strednu, bola som chvilu s jednym pakom a potom ma este pol roka otravoval a sledoval. To je des, ked nejaky dement nechce pochopit ze je koniec a ze sa ma odpratat. Posledne som dala byvalemu kopacky, lebo tiez nam to neklapalo, ked sme sa pohadali vzdy ma porovnaval s byvalou ze ona bola lepsia, nadaval mi a ponizoval ma, vykrikoval, ze som pre neho v zivote nic neurobila, co nebola vobec pravda. Vsak som mu niekedy navarila, obcas kupila nejaku drobnost a hlavne som za nim cestovala kazdy vikend. Uz je to 3 mesiace a doteraz mi vyvolava, vypisuje SMS raz mi pise jak strasne ma miluje a ze chce byt so mnou a v dalsej zase ma ponizuje. Je to des! Uz nech si najde nejaku dalsiu obet nech mam ja od neho pokoj.

rony26

proste je ti s nim dobre, si s nim rada a chcela by si aby to zostalo tak ako to je...no na druhej strane citis, ze on by chcel viac, no bohuzial by chcel nieco co mu ty nemozes dat...no a toto mu musis povedat, nech o tom vie, nech v tom ma jasno...a povedat mu to priamo, na rovinu, lebo jemnost a lutost su v tomto smere skor na skodu...a potom je to uz len na nom ako to vezme, ale ak je v tom az po usi, tak treba ratat aj s tym coho sa najviac bojis a to, ze ho stratis aj ako kamarata

zufalka666

mam 22 a viem o čo prichádzam a viem že to nie je dobré ani preneho ani pre mňa, ale som v tom taká namočená... :((
nevodím ho za nos a ani som sa s ním nedala dokopy s tým že "snád to niekedy príde" ale ono to prešlo do vztahu tak "plynulo" ..jednoducho.. stretavala som sa s nim možno o niečo viac ako predtým a z jeho strany bola snaha vúčšia a akoby som si to v tom momente neuvedomila že to prerastá do vzťahu.
mala som to stopnúť hned ako som si to uvedomila ale nevedela som, ako na to, a teraz už neviem vôbec. navyše došlo v sučasnosti k nejakým problémom uňho v práci a on ma berie ako nejaký svetlý bod, alebo čo.. teraz mi je už úplne ľúto to urobiť.
nedokážem ho nechať, neviem ako by som to urobila čo najjemnejšie. som z toho smutná.. a myslím že by som bola najradšej keby on nechá mňa..

Ema132

ja som tiez nieco take zazila..skvelo sa s nim rozpravalo, skvelo sme si rozumeli..lenze on ma lubil...tak ma nejak ukecal a boli sme spolu..tiez som si povedala, ze to mozno pride, ved mi s nim bolo skvelo..lenze prislo akurat to, ze som sa naozaj zamilovala, lenze do druheho...:)a teraz som s tym druhym uz roky rokuce a je mi nadherne:) s tym predtym, ktory ma lubil, som akurat tak stratila nase skvele kamaratstvo..strasne sa na mna hneval, ohovaral, vyhrazal sa mi ked sme sa rozisli..no mozno po dvoch rokoch sme sa potom opat stali fajn kamaratmi:)cize podla mna taky vztah nebude fungovat dlho...a je to nieco neporovnatelne oproti vztahu, kde je laska z oboch stran...cize aj o vela prichadzas...:)

esty

zufalka666, mam z toho taký pocit, že maš ešte city k svojmu expriateľovi a preto nedokažeš milovať iného. Zrejme ti nieje ex ľahostajný.

mirela

...predpokladám,že si mladučká a možno ani nevieš,čo vlastne chceš...ja som ten vzťah mala v 30tke a bola som pol roka po rozvode...bolo mi príjemné,že sa do mňa zabuchol,zo začiatku som mala aj ja ten pocit,ale časom som zistila,že to nie je muž,pre ktorého by som aj stromy váľala...boli sme často spolu a len vtedy som zistila,že nie je moja krvná skupina...cítila som v ňom niečo veľmi zlé...čo sa aj potvrdilo

daniel45

No, nic v zlom, ale ist s niekym do vztahu a dufat ze cosi sa vo mne ozve je dost krute pre tu druhu osobu. Povedal by som ze jajka s tou rychlou smrtou ma pravdu. Pokial to nespravis, bude ta to stale trapit cim dalej tym viac...