O2

AdamKrt

Inak, ak mas instalovany Flash player, tu maju kalkulacku, kde zadas kolko prevolas, kolko SMSkujes, kolko platis a ci sa Ti oplati to menit.

www.sk.o2.com

AdamKrt

Tak si kup dualny mobil a daj si tam 2 SIM karty O2 pre sluzbu mojim trom. Budes volat 6tim zdarma :)

Alebo sa opytaj v O2, ci sa da sluzba mojim trom aktivovat 2x na tej istej simkarte.
----------
Alebo nech si sluzbu mojim trom aktivuje aj niekto z Tvojich troch ludi, ze on Tebe bude moct volat zdarma a tak mozes dat medzi troch niekoho ineho.

karantiina

a ta sluzba mojim trom sa mi moc neoplati, pretoze 3 ludia by bola mozno len jedna tretina ludi, ktorym potrebujem volat

AdamKrt

Zmenil som operatora na O2 a financne to bol rozdiel. Najskor som nemal ziadne balicky, ale teraz som si dal sluzbu mojim trom za 6 EUR mesacne. Clovek moze volat do nekonecna 3om ludom v ramci siete O2 "zadarmo" /v ramci balicka/. Nebolo by zle, keby ta sluzba zahrnala na tie cisla aj volne SMS, ale tie su uctovane.

karantiina: ak rodine a kamaratom volas casto a maju cisla v O2, tak ak si das sluzbu mojim trom, tak vyrazne zredukujes naklady.

Ak chces redukovat naklady, potom by si si mala sledovat, do akych sieti potrebujes najcastejsie volat a kolko a ako dlho volavas, ci chces volat a na zaklade toho vyberat operatora.

karantiina

no ja som mala teraz v O2 2 roky pausal o2 pre mna alebo take nieco....a chodili dost vysoke faktury na to, ze pouzivam telefon len na rodinu a kamaratov...
no a to o2 fer vyzera ok ale ja by som potrebovala skor nieco ako sms zadarmo do vsetkych sieti +dajme tomu 100 min. mesacne...ale to asi chcem moc :D

soffa

jednoznacne 02fer.mas tam napr.100min do vsetkych sieti za 10eura na mesiac,alebo 100min do sieti 02 len za 3 eura mesacne.ak nechces tuto sluzbu tak si ju mozes kazdy mesiac menit na taku aka ti vyhovuje.staci len sms na deaktivaciu dannej sluzby a sms na aktivaciu tej sluzby ktoru chces.za tie sms neplatis.inak clip mas zadara.a sms do vsetkych sieti len za 1.81sk volanie do druhych sieti len za 3.80 za minutu.aj do cz.

RoterO18

ahoj ja som mala tiez pausal v Orangi a hned ako mi skoncil presla som do O2...som tu nejaky pol rok a nemenila by som uz urcite volam , sms-kujem kolko potrebujem a "faktura" neni ani nahodou tak velka ako byvala v predoslom operatorovi....kolko prevolas tolko zaplatis.....ak posles len jednu sms platis len za nu...odporucam :)