moje vlasy su vsade!!!

maria15

všimla som si na svojich vypadnutých vlasoch,že pri korienkoch majú stále takú bielu bodku,trošku hrubšiu ako vlas,neviete,čo to môže byť?je to prirodzené??už som počula niečo také,že vlasy môžu vypadávať aj s cibuľkou.alebo to môže byť nános mastnoty(keď sú vlasy mastnejšie?

dobra vila

7malinka, to nemusia byt nove vlasy, vacsina ludi, ked zbada, ze maju kratucke vlasy, tak si myslia, ze im vyrastaju nove. Vo vacsine pripadov je to omyl. Tie vlasy dorastu iba do urcite dlzky, par centimentrov a potom vypadnu. Vola sa to rednutie. Ci si mlada a ci nie.
Alebo aj ked ti nevypadne, zostanu kratke. Takze, ziadna vyhra.
Aj mne vlasy padaju, ale kto to ma geneticky dane, asi to moc nezmeni. Ja som toho vyskusala uz dost a nic moc. Raz mi padaju priserne, raz menej. Zavidim dievcatam, ktore maju krasne huste vlasy, chcela by som tiez. Radost sa hrat a prehrabavat v takych vlasoch :P

Magdalena101

z toho si nic nerobte,aj mne velmi padaju a starka-kadernicka mi povedala ze za den spadne z hlavy az 100 vlasov...a tiez mi zacali moc padat ked prisla jesen.. :)no vtedy som o tom tak poriadne nevedela tak som si kupila lieky REVALID :) a tie zaberaju cize som spokojna :P

Denz

co je vela vlasov????

cca do tych 130 denne co vypadnu je v pohode....
skus aj castejsie vysavat a netrhat si ich hrebenom.

7malinka

aj ja mam taky isty problem...ale uz dlhsiu dobu,beriem zinok-ale nepravidelne...mala by som to zmenit
ale z druhej strany mi vyrasta velmi vela novych vlasov...vsimla som si to zozadu a po bokoch ked si davam do copu...neviem ci je to tzm ze tie stare musia vypadnut a idu nove neviem...ale to padanie je neprijemne su vsade...vsade