Prekonavam sa aby som sa prinutil.

Príspevok v téme: Prekonavam sa aby som sa prinutil.
janes1507

Zdravim ludkovia :).
Ako som uz cital kopu volani z dusi tu na zdravie.sk, tak ani ja niesom clovek ktory je bez problemu.
Takze od zaciatku.
Mam 19 rokov a studujem na Waleskej umeleckej univerzite vo Wrexhame prvy level. Som tu v UK zhruba od zaciatku jula minuleho roku. Mam niekedy strasne ukrutny problem sa sustredit a prinutit sa, niekedy som zobral ceruzku do ruky a kreslil som. Teraz je to tahsie. Zoberiem ceruzku do ruky a hodinu necinne sedim a rozmyslam nad uplne niecim inym a ked nerozmyslam nad niecim inym tak proste neviem ako zacat. Mam kopu inspiracii ale neviem ich realizovat. Moze to byt dosledkom traumy z dedstva?? Mam taky pocit ze ano len si niesom v tom velmi isty.

janes1507

shakti1: v tom mas pravdu, takze akceptujem tvoje vyjadrenie. Niekedy ked som mal zle nalady tak som stale myslel ze som nic tak ani sa mi nic nechcelo urobit. Ale z tvojho vyjadrenia som aspon zistil ze nesmiem brat vazne to co si myslim ked som v silnom emocionalnom stave.Ale predovsetkym dakujem za tvoj nazor. Niekedy treba vidiet aj nazor inych aj ked nieje priamou odpovedou alebo riesenim.#

jajka001_ :
uvazoval som nad tym. tu mame v skole cisto odelenie na zdravotne problemy. ale neviem. zvazoval som to najprv som chcel ist ale nejako mi to nedalo tam ist. viem ze je to z urciteho pohladu aj riesenie ale nejako tymto ludom je tazko doverovat aj ked viem ze ich umysli niesu zle. niekedy mam pocit ze taketo veci by som mal riesit z casti sam. a ked to nepomoze tak uz mi nic ine neostava.

shakti1

žiadna traumu, nerobíš to čo ťa baví. rob čo chceš a nie čo musíš,keď ti behá rozum po babách, jasné že ti nejde nič iné. inšpirácie, jasne si sa nejadril,akože čo by si robil? možno si spohodlnej a jednoducho sa ti neche. keď nevieš ako, tak začni bársjako, ale začni....