Rimmel ruz....Lasting Finish

Martinka2

Ahoj, takže mám 4 odtiene tohto rúžu, a to: 202 Crush - tento veľmi nepoužívam až príliš oranžovo vyzera na mne :( ďalej 250 Birthday suit- tento je taký do hneda s takým oranžovým podtonom, perfektny na jesen, 002 Candy- perleťový ružový svetlučký a nakoniec moj najoblubenejsi odtien 070 Airy fairy, ale tento nie je na Slovensku dostupny kupila som ho v Madarsku taky pekny neutralny do fialova ruzova tazko opisatelna farba :). Cenovo su sice v pohode myslim ze okolo 3 eur stoja ale to radsej sa oplati kupit tie Moisture renew tiez od Rimmel v takom fialovom obale, pretoze pery nevysusuju tak ako Lasting finish. Vonaju pekne ako zuvacka alebo take nieco :). Ale neviem ci by som si kupila znovu mozno len ten Airy fairy. Strasne susia to je jedine negativum :(Snad pomohlo :)

Martinka2

Ahoj, takže mám 4 odtiene tohto rúžu, a to: 202 Crush - tento veľmi nepoužívam až príliš oranžovo vyzera na mne :( ďalej 250 Birthday suit- tento je taký do hneda s takým oranžovým podtonom, perfektny na jesen, 002 Candy- perleťový ružový svetlučký a nakoniec moj najoblubenejsi odtien 070 Airy fairy, ale tento nie je na Slovensku dostupny kupila som ho v Madarsku taky pekny neutralny do fialova ruzova tazko opisatelna farba :). Cenovo su sice v pohode myslim ze okolo 3 eur stoja ale to radsej sa oplati kupit tie Moisture renew tiez od Rimmel v takom fialovom obale, pretoze pery nevysusuju tak ako Lasting finish. Vonaju pekne ako zuvacka alebo take nieco :). Ale neviem ci by som si kupila znovu mozno len ten Airy fairy. Strasne susia to je jedine negativum :(Snad pomohlo :)

Martinka2

Ahoj, takže mám 4 odtiene thto rúžu, a to: 202 Crush - tento veľmi nepoužívam až príliš oranžovo vyzera na mne :( ďalej 250 Birthday suit- tento je taký do hneda s takým oranžovým podtonom, perfektny na jesen, 002 Candy- perleťový ružový svetlučký a nakoniec moj najoblubenejsi odtien 070 Airy fairy, ale tento nie je na Slovensku dostupny kupila som ho v Madarsku taky pekny neutralny do fialova ruzova tazko opisatelna farba :). Cenovo su sice v pohode myslim ze okolo 3 eur stoja ale to radsej sa oplati kupit tie Moisture renew tiez od Rimmel v takom fialovom obale, pretoze pery nevysusuju tak ako Lasting finish. Vonaju pekne ako zuvacka alebo take nieco :). Ale neviem ci by som si kupila znovu mozno len ten Airy fairy. Strasne susia to je jedine negativum :(Snad pomohlo :)