Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

Zuzu35

mala by si vyskúšať rastlinu aloe vera lekárska je proste úžasná mne sa po nej veľmi zlepšila pleť.Alebo Bioderma Sébium Akné ktorú dostať bežne v lekárni.

egdzftudgfut

wiete co??keby ste wideli teraz mna, lepsie powedane moju twar, tak by bol asi kazdy spokojny s tou swojou a aj s tymi wyrazkami, ja mam akne prosto uplne wsade, ale nie len take hocijake akne, su to obrowske bolawe wyrazky, wsade kam sa pozriem ich widim plus mam aj rozsirene pory a cierne bodky, ale tie som nikdy nemala a teraz ich mam ze ani swoju wlastnu twar mi uz nie je widno a tak mi teraz niekto poradte...nie som uz najmladsia a aj roacuttan som uziwala a nie len jeden krat, ale okpaowane, ale ani ten mi nezabral a dokonca a ni pocas liecby som ziadne zlepsenie nespozorowala, takze moja rada pre was?asi len to, ze budte spokojny aj s tym co mate, lebo, ked to budete stale riesit, tak sa wam to moze akurat tak este zhorsit...ale inak wam drzim palce a drzte ic´h aj vy mne, oky??papa

katrina_

tak isto odporucam laroche possay radu effaclar. Pre mna zazrak. Vazne.uZ som neverila :)predsa len existuje nieco co plati na mna a moju "super" plet! :)a dokonale.

siisa 25

ja celkom odporucam koloidne striebro a biolampu,to ja pouzivam momentalne na akne,a este kozmetiku la roche posay z lekarne

salamandra

Mne tiez pomohlo mydlo sebamed.Stoji sice okolo 4 eura ale oplati sa do toho investovat.Aj ked viem ze nie kazdemu to pomaha. A co mi pomohlo najmenej-KOZNA!

cotijaviem

tak ja si myslim ze nie je moc dobre stale zatazovat plet nejakymi prostriedkami,hoci aj z lekarne.asi 5dní som na seba nic nedala a zlepsilo sa mi:)takze som rada a rozhodne dalsi tyzden na seba taktiez nic nedam....uvidime...neviem ci je to sprvane ale rozhodne si plet troska sama oddychne a zregeneruje sa aj sama:)

sejfy

ahoj:)...skušam to:) čitala som to tu,aj piling si robim zo žihlavy...len mám normalny čaj z potravím tak čakam na ajr ked bude rást prhlava a poojdem pozbierať aby som mala an zimu a tak:):D...ta určite viac je silnejšia...

nela0

ahoj sejfy:
ja som mala tiez problemy s akne a trvalo mi dost dlho kym sa mi plet preliecila...sice ja som mala skinoren,prave ten krem mi pomohol a tebe nie...ale nevadi....
co keby si skusila okrem pitia prhlavoveho caju skusit si s nim umyvat aj plet..naozaj neviem ti viac poradit..
najepsie je dat si teply uz vyluhovany caj do misky a par minut si v nom macat tvar nakoniec nezmyvat nechat nech volne vyschne..mne to pomahalo. :D

siisa 25

herbalife praveze nie je bohvieco,ta maska tak nechutne vytahovala virazky,to bola hruza,ale tonikum a odlicovacie mlieko sa este dalo,a musis pritom pit vela vody