Pokec....=(

Príspevok v téme: Pokec....=(
Bublinka_007

Mám Problém...Už Asi Rok Mám Chalana A Neustále Riešime Pokec...Raz Som Využila Jeho Neprítomnosť,Keď Na Chvílu Odišiel A...Mal Tam Na Pokeci Samé Baby...Keďže Mal Aktivované Ukladanie RP-čiek,Pozrels Som Si Historiu A Našla Som Tam Veci,Kt. Mi Vyrazili Dych...S Niektorými Si Písal Nezáväzne,No Jednej Napísal Aj To,Že Ju Lúbi A Že Sa Stretnú...To Sme Si Vysvetlili,Vraj Chcel Len Vedieť Aká Je...Ale Ako Mám Docieliť ,Aby Tam Nechodil?...Ja Som Sa Tiež Kvôli Nemu Pokecu Vzdala,A Keď Mu Poviem,Nech Tam Nechodí,Tak To Na Chvílu Prestane...No Vtedy Si Píše Cez Skype A ICQ...Je To Len Moja Prehnaná Žiarlivosť,Alebo To Nemá Medzi Nami Zmysel?...

Wiqi

božeeeeeeeeeeeeeee suhlasim, aj ja som dala svojmu na vyber pokec alebo ja, na pokec chodi iba malicko a vymazal si kur,,vy zo zoznamu:D

božééééééééé

aka chorobna žiarlivost?

povedz mi čo hlada zdravy mentálne na urovni chlapec ktorý ma vazny vztah na pokeci? no povedz, CO TAM HLADA???????????????????????????,,

poviem mu raz- zmizni stade. ked ne, tak ne:) smola!

božééééééééé

jááááááááááááááááááááááááááááj

dievčatá

načo sa jebete s taými chlapcami čo si uzivaju na pokeci?? v uvodzovkach

táááááákto sa na nich vyserte. čo strasaš čas???? čo si nato odkázaná? poráádne ho pošli do kelu!!!!

ah jaj !

kvietok 12

ale nie nie je to chorobna ziarlivost,kazdopadne ked chodi s Tebou nema tam co chodit,ale chalani taki su,moji spoluziaci na strednej tiez mali frajerky a na informe sedeli na pokeci a pisali s kadejakymi babami ale iba zo srandy co viem,ale viem ze cloveka to nastve,no moze mat aj iny nick,ale nemusi skus to este nejak vypatrat

Bublinka_007

Chápem,Že Sa Chce Predviesť,Aj Heslo Na Pokec Mi Dal,No Ja Ho Upodozrievam,Že Má Iný Nick..Ale Nemám To Ničím Podložené,Možno To Je Len Chorobná Žiarlivosť... =,((

kvietok 12

ked sa rozplakal tak Ta rad ma,kvoli mne sa rozplakal byvaly a bol do mna poriadne tuknuty to som mala 16,no ale aj ten terajsi plakal ked som mu povedala ze rozchod,za to co som zistila,noa nebolo to raz tam bolo toho viac,len je to aj tak ze baby su strasne svine a casto sa ony peknemu chalanovi vtieraju ako tomu mojmu sa vtierali ked mal stanok s obcerstvenim,ak ma na pokeci fotku tak mu vypisuju nejake fuchtle lebo sa im lubi a on mozno zo zartu alebo aj s kamosmi nevies ,jej vypisuje s prepacenim za vyraz ko....tiny aby bol pred kamosmi frajer,ved 18 to je taky vek

Bublinka_007

Keď To Hovorí Jeho Mama,Aj Jej Celkom Verím...On Je Dosť Jej Maznáčik...A Keď Som Mu Pred Dvoma Týždňami Povedala,Že By Bolo Najlepšie,Keby Sme Sa Rozišli,Najprv Vstal A Povedal,Že Takéto Reči On Počúvať Nebude,Že Sa Mám Zamysleť Nad Tým,čo Si O Ňom Myslím,Keď Je Normálny (Rozoberá Normálny Chalan S Cudzou Babou Miesto A čas Ich Sexu,Keď Má Priateľku),Ale Keď Som Sa Postavila K Dverám A Povedala Mu,Že Ak Odíde,Už Ma Neuvidí,Rozplakal Sa A Povedal,Že Bezomňa Nemože...Tak Ja Už Neviem...

kvietok 12

pozor na peknych,moj je tiez pekny a tiez nikdy som mu tam skoro nic nenasla,lebo vsetko uspesne vymazaval az raz som na to prisla vsak to uz som pisala,ale zas ked Ti jeho mama tvrdi ze nie je taky no neviem,musis ho este posledovat a uvidis,inak ja s mojou kamaratkou sme tiez na pokeci pisali jej chalanovi asi z troch nikov,a ani na jeden neodpisal,hlavne ze na pokeci sedel do 4 rana,ked sme sa druhy den divali do archivu

Bublinka_007

Pekný Je,Nejedna Baba Mi To Povedala,A Do Mobilu Som Sa Mu Neraz Pozrela,Ani Jedna SMS-ka,Ani Hovor...A Jeho Mama Mi Povedala,že On Taký Nie Je...

kvietok 12

no ani s tym mobilom mu never,skus si to nejak overit,mam s tym skusenosti ako si chalani nepisu sdruhymi a pisu si pritom,podla toho co hovoris je to typ co sa rad poobhliadne aj po inej,a mozem sa spytat vyzera dobre idu po nom baby ci nevies,prepac ale pisem co si myslim