Kto ide to chudnutia so mnou?

doda123

nie nie doda nemám :D cukriatko348 pridaj si ma prosím a napíš mi :) a aj baby ktoré by chceli schudnúť nech napíšu :) ale tak to je chvíľočka, a nezaberá to ani veľa miesta a máš to len dole v lište.. :) dám ti aj link na stiahnutie ak chceš :)

mirkaaaK

jasne mam, hodis mi sem tvoj nick?..si ta vyhladam..skusala som tuu dodu co tu mas, heh, ale vyhodilo mi kopu egyptaniek a talianku co usudzujem ze asi ty nie si :))

doda123

Pokec mám , ale nechodím tam.. aj facebook mám, ale to ma tiež nejako nefascinuje.. nemáš náhodou ten skype? Alebo stiahni to je minútka, to je také najinteligentnejšie podľa mňa na písanie..

doda123

Ďakujem za podporu.. ani mne sa to nepáči, je to podľa mňa otrasné keď je baba len kosť a koža.. ale naozaj by som rada schudla aspoň na 60.. to by ma stále bolo za čo chytiť a ani by mi rebrá netrčali.. a ja nechcem držať diétu.. fuj nebudem týrať telo.. normálne 5 krá denne.. obmedziť sladké.. ale občas si normálne dať.. piť veľa vody a pravidelne cvičiť :)to je rozumné riešenie.. a nadobudnem aj svaly :)tak ma podpor :)

delfinik

podla mna si v pohode neblazni netrap sa dietami su zbytocne na chrbticu cvič posilni si svalstvo,ale netryzni sa! inak nam sa pacia take akurat co je za co chytit,a nie te anorekticke krasky! juj bože kostlivci