90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

liuskaa

Ninka, pekne cisielko, len tak dalej ;)
M.P. teraz sa nevazim, nemam k dispozicii vahu...az o tyzden vo stvrtok sa dozviem, ako na tom som...))mysli, ze som asi nic nezhodila alebo max.kilecko, ale nevadi mi to...zatial som velmi spokojna....pretoze taku vahu schudnut za 2 mesiace, to je radost....takze to nejak neprezivam, ale viem, ze mi toto stravovanie vyhovuje...co je podstatnejsie...mozno mi moje telo ani viac nedovoli ist nizsie s vahou, ktovie..)) kedysi som mala tak 58 kg a bola som myslim ok, ziadne spekaciky na mne neboli, ale zenske krivky som mala stale ;)a nechcela by som o ne prist, ved som zena, no nie?

liuskaa

Ahojte babulky, dlhsie som sa neozvala, ale neznamena to, ze dietku nedrzim.....ano samozrejme, ze v tom idem nadalej s vami. M.P.velmi pekne a pravdivo si to vystihla, uplne s tebou suhlasim a vidim to takisto ako ty. Co sa tyka toho straovania a zivotneho stylu po diete, zavisi to od toho, kto ako sa na to diva. Ci chcel dotycny len schudnut a trapil sa tou dietou a po diete sa opat vrati do starych kolaji a casom bude zas bojovat s nadvahou, alebo ide o cloveka, ktory si uvedomuje seba, svoje zdravie a zalezi mu na sebe. Takze bude obozretnejsi aj po diete. Ako som uz spominala, dietu som uz 2x zacala, ale az tentoraz som na to vyzrela a uvedomila som si, co je pre mna podstatne. Nielen schudnut, ale aj vahu si udrzat, starat sa o seba, dbat o svoje telo aj dusu, ved mam len to jedine a sprevadza ma po cely moj zivot, tak nechcela by som ho nenavidiet polovicu alebo aj cely svoj zivot....

lDenzl

No ten olej je sakramensky predrazeny a osobne by som ho nekupil:)Stoji 50 eur a to je fakt prehnane.
Ten pangamin stoji 3,50 eur.
alebo Kelp...6 eur.
No nemam problem so stitnou zlazou ako tak,ale nasiel som par stranok o nedostatku jodu v Europe a ze si to ludia ani neuvedomuju. Zacal som uzivat ten Kelp a zmenilo to par veci,ktore som si predtym neuvedomoval,ze to moze byt nasledok znizeneho mnozstva jodu.Nejak som ozil a aj nalada uz je a nie som unaveny a aj po sexualnej stranke:)
A s tym ostatnym s tebou uplne suhlasim.
Je to tak ako pises.

M.P.

o tom tekvicovom oleji som už hodne počula, aj ten článok čo si dal naň link som už čítala. len nemám odvahu experimentovať s tým a postupne vysadiť lieky, najmä keď mne zaberajú. a verím, že ich nebudem brať celý život, poznám ľudí, ktorí ich brali pár rokov a potom sa štítna žľaza vrátila do normálu a už nemusia užívať lieky. ty máš tiež problém so štítnou žľazou? berieš aj lieky, alebo ako to riešiš?

pevná vôľa je náš najhorší nepriateľ :) veľa ľudí to vzdá už na začiatku a pritom si neuvedomujú, že všetko je to len a len o zvyku. to čo je na začiatku neskutočne ťažké je o pár týždňov samozrejmosť.

ale ja to úplne chápem a poznám všetky tie pocity okolo chudnutia a nadváhy a nekonečných rozhodnutí, že od zajtra začínam a nebudem jesť to a to a budem robiť to a to, aj tú bezmocnosť keď som sa fakt snažila a nešlo to nech som robila čokoľvek a tie pohľady ľudí, keď si určite mysleli, že som tlstá, lebo sa prežieram a pritom problém bol úplne inde. strašne veľa som kvôli tomu stratila, sebavedomie úplne v keli a ten môj zlý pocit zo seba veľmi ovplyvňoval každé jedno rozhodnutie čo som robila. stal sa zo mňa nepriebojný, utiahnutý nespoločenský človek :/ des a hrôza. okolie je veľmi silný faktor a aj keď napr. poviem, že chudnem najmä kvôli sebe, čo je pravda (pretože chcem byť opäť sebavedomá, chcem sa cítiť dobre vo svojom tele, som menej unavená, odkedy som zas zaradila šport, mám pocit, že sa mi ľahšie učí atď) ale predsa len to robím aj kvôli svojmu okoliu, veď predsa každý človek sa chce páčiť ostatným. minimálne teda jednému vyvolenému človeku :) a čo sa týka toho, že po čase sa aj tak vrátime k starým zvykom, resp. k tomu čo preferuje okolie, to je tiež bohužiaľ častokrát pravda... ale podľa mňa, ak si človek niečo veľmi ťažko vybojuje vlastnými silami, potom si už dáva sakra pozor aby neskĺzol nazad. tajomstvo úspechu je zrejme v tom - uvedomiť si a dávať v prvom rade dôraz na to čo je dôležité pre moje telo, moje zdravie, až potom pozerať na to, čo preferuje spoločnosť.

a stokrát horšie ako baby čo stále začínajú nejakú diétu a nevydržia pri nej je podľa mňa to, keď diétu začne držať baba, ktorá absolútne nemá z čoho chudnúť, má dokonalú postavu a chudne len preto, lebo nemá modelkovské miery 90-60-90, alebo preto, že neobliekla v butiku nejakú supermodernú handru ušitú nejakým pošahaným návrharom vo veľkosti trička pre pudlíka, alebo bábiku.

lDenzl

Ale ak mas stale pocit,ze sa bude priberat,tak si kup Kelp :)
Su to mlete chaluchy ,teda morske riasy s jodom v tabletkovej forme:)

lDenzl

M.P- v tom s tebou suhlasim,ze nie na prvy krat to vzdy dopadne podla predstav:)
Ja drzim palce vsetkym co sa k tomu odhodlali a len mi je luto,ze vela dievcat maju velke oci na zaciatku a casom to nezvladnu:(
Je to tvrdy boj a hlavne zmena stravovacich navykov....a mam pocit,ze okolie je silnejsie ako ich predstava o zdravej vyzive a vratia sa opat tam,kde aj jej okolie.
Urcite sa z nich nepribera,to by si musela papat obrovske mnozstvo aby nieco zacalo:)
Ja som si ich dnes objednal v lekarni,lebo nemaju ich bezne a dokonca ani nevedeli,ze take nieco je:))
Musel som ho presviedcat,ze urcite to existuje a je to organicky jod:))
Tak nasiel to v pc a dal objednavku a dnes vecer idem pre ne:)