Tehotenstvo a Citalec (Liek na depresiu)

Príspevok v téme: Tehotenstvo a Citalec (Liek na depresiu)
anuska33

Planujeme s manzelom babatko,ale mam problemy s chrbticou krcnou a bolieva ma velmi hlava a bolesti mi idu niekedy do ruk,prstov,oci,usi-proste od krku hore.Lekar mi povedal,ze som uzkostliva a predpisal mi CITALEC,ktory som neuzivala pravidelne je tomu asi 2 roky.Mozu tieto bolesti suvisiet aj s depresiu?Moze sa uzivat aj pocas tehotenstva a ako dlho sa uziva a prejde po nich uzkost alebo sa to vracia?Chodim aj na rehabilitacie a krk mam stale stuhnuty,moze to byt z depresie?

nancy288

Ahoj, Anuska, tak som si za tymto ucelom zriadila adresu: nancy288@gmail.com . Tam Ti potom dam osobnejsi kontakt ;-). Pekny den!

anuska33

ahoj,mozno by bolo dobre zalozit si nejaky e-mail,ktory nebudes pouzivat a pod nejakou prezyvkou.Ja som tiez nad tym rozmyslala.Pekny vecer.Bola by som rada keby sme sa kontaktovali

nancy288

Anuska, bola by som rada, ak by sme sa nakontaktovali aj mimi fora, len rozmyslam, ako to urobit, aby sa ku kontaktu, ktory Ti chcem nechat, nedostali cudzi ludia... Do zajtra nieco vymyslim, zatial Ti zelam pekny vecer! :-)

anuska33

Nancy288-asi by ti pomohlo keby si si nasla nejakeho priatela aj ked to v dnesnej dobe nie je jednoduche.Bola by som velmi rada keby som mala taku kamosku s ktorou by som si mohla pokecat.Myslim,ze si velmi mila a prijemna zena.Mam kamosky,ale o takychto veciach by som sa nerozpravala so ziadnou a ked si pisem s tebou tak je to ine.Mozno preto,ze mame podobne problemy.

anuska33

Nancy288-dakujem ti a som rada,ze sa mozem aspon s niekym o tom rozpravat aj ked pisomne.S manzelom nechcem preberat taketo veci aj ked mam manzela dobreho.Mozem vediet kolko mas rokov a ci mas deti?ja mam33 a 12 rocnu dceru.

nancy288

Anuska, myslim, ze si sa asi dostala ku korenu problemu...;-) Patram po tom, ako sa zbavit podobnych zazitkov, ktore nas asi podvedome trapia, aj ked si to neuvedomujeme a prejavuju sa telesne. Jednoducho si nejako treba "ocistit" telo aj dusu, ked na nieco pridem, tak Ti dam vediet ;-). Zatial sa maj krasne!

anuska33

my sme mali neprijemnu autonehodu nakolko sa chvalabohu nikomu nic nestalo,akurat auto bolo na srot a ked som zavrela oci katastrofa,vsetko pred ocami a s nikym som sa o tom nerozpravala a dusila som to v sebe.Potom manzel odisiel pracovat do Ciech a zostala som s rocnou dcerkou sama a byvali sme v 11.posch.panelaku kde byvali aj neplatici a aj iny ludia.Proste v noci som sa nevyspala lebo som sa bala v takom panelaku.Zacalo mi to triaskou a tiez mi trpli prsty,ale ako som chvilu uzivala ten citalec tak mi to preslo,ale zacalo to druhe