mam chut na starzch chlapou

dobra vila

Help, ja vychadzam zo seba :D. Bohuzial som rodeny pesimista a hypochonder, najma co sa zdravia tyka, uz si tu nejaku chorobu snad vsugerujem, takze preto vravim, ze odvolavat sa na jeho chorobu je hlupost, nikdy nevies, kolkych sa dozijes a je jedno, kolko mas teraz. Umieraju mladi, stari, ba aj deti :(.
Help, sexualne... no neviem, zeny skor vyhasinaju ako chlapi, v 40-tke to uz zacina ist dole vodou, kym chlapov chyta v 50tke druha puberta, ver mi, o tom cosi viem :P, len dufam, ze mna to nepostretne, aspon co sa toho chlapa tyka, haha. Samozrejme, nevravim, ze tvoj nazor je zly, vobec nie je, len sa s nim uplne nestotoznujem.
P.S: co ta zmena? Asi som nevedela, ale diky za objasnenie :D

Help

dobra vila- ja netvrdim a ani neodradzam:)
len som napisal ako mi to kamaratka vysvetlila:)
Mala skratka strach,ze skoro o neho pride.....clovek berie zivot zdravo a na mozne choroby sa nepozastavuje.
Aj sexualne by to uz nemuselo byt ono a co sa tyka deti.....tiez je riziko.
Nie kazdy sa dozije 80 rokov....priznajme si:)
V dnesnej dobe je zazrak mat 65 rokov pri tom strese a zhone.
Ale prajem im to nech su stastni:)

dobra vila

Help, ale to je hlupost inac, podla mna. Zena v 30-tich - plny rozkvet? Za pat rokov by po nej ani pes nestekol. Zeny su atraktivne, kym su mlade, bohuzial. Kym chlap vyzera dobre aj ako starsi, to je fakt. Chlap je ako vino, cim starsi, tym lepsi, povedzme, aj ked to neplati uplne doslova :)).
A ze mlada vdova... to nikdy nemozes vediet... on sa moze dozit 80-tky, ona moze v 40-tke umriet na rakovinu. Tohto by som sa nikdy nedrzala, dnes umieraju velmi casto mladi ludia, je nezmysel sustredit sa preto na vekovy rozdiel z tohto principu. Keby si vyzdvihol ine veci, tak ti dam mozno za pravdu.

Help

Lils- poznam par co bol presne v takom veku ako ty.......ona po dvadsiatke dostala neviem ci rozum,ale uvedomila si rozdiel v buducnosti a aj to,ze by bola mlada vdova.si uvedomila len taku vec,ze v 30tich rokoch on uz bude mat 48.Ona v plnom kvete a on uz.......
Ale nechcem ta odradzat.....
Len konstatujem.

dobra vila

Ano, je to normalne... Pokial ta fyzicky pritahuju, je to v poriadku. Ak by ta pritahovali iba ich penazenky, to v poriadku nie je :P. A mimo toho, starsi chalani su vazne sexi, tak len kludne fantaziruj :D

Lils

Ja mam 17 a moj priatel 35 rokov. Ja viem,že je to čudné,ale velmi sa ľubime.. No na verejnosti sa spravame ako pes a macka,kedze pred rokom sme sa museli rozist kôli rodicom. Ale ked sme sami tak som ako v rozpravke,nemyslim len sex. Už len cakam,ked skončim strednu a odideme spolu daleko,olen o tom snivame..Dufam,že sa nam to podari..

;-)