zosupava sa mi krem, co s tym?

Príspevok v téme: zosupava sa mi krem, co s tym?
amirass

mam taky problem,

beriem uz stvrty mesiac roaccutane a plet sa mi rapidne zmenila az poriadny mesiac, kedy uz nemam pomaly ziadne akne, len flaky a jazvicky. moj problem je ale vyber kozmetiky. zostala mi strasne sucha plet. najskor som skusala vichy, lebo som chcela podporit to zlepsenie, ale sialene ma nocny stipe a po dennom mam taky biely film na tvari a v zasade mi robi to, co aj ine kremy lahsie (lebo sa bojim zatazovat plet pripravkami na suchu plet) - natriem sa a potom, ked si prejdem rukou po tvari, akoby sa mi zosuchaval, viem si ho akoby stiahnut v takych tych sulcekoch (pisem ako hotentot, ale fakt to neviem lepsie vyjadrit).

co s tym? rada na kremy? hydratacny alebo na suchu plet? momentalne mam hydratacny garnier, lebo uz neviem do coho investovat, ale aj LRP aj yves rocher mi obe zacali casom robit to iste.

jancecka

nesúhlasím s Lenkou, radšej akné ako pchať to seba tak chemický liek, a ja to akné mám, takže viem o čom vravím

aluska

lenkaaaaaaaa svinstvo je to, ze tieto lieky vzdy na 100 poskodzuju plod a este 2 roky po ich vysadeni by zena nemala otehotniet, lebo to dieta bude postihnute

to je svinstvo a nie akne...hovoris jak keby tym nikto nepresiel

jingles

mne to robili kremy čo su na zmiešanu abo mastnu plet že ked som si prešla po tvari tak sa mi tak zroloval ten krem =)

lenkaaaaaaaa

chcela by som sa ta este opytat ze ako prebiehala ta liecba? nemala si par tyzdnov este horsiu plet ako predtym? alebo si ju mala iba vysusenu? tiez rozmyslam nad tymito tabletkami kedze ma akne trapi uz dlho

lenkaaaaaaaa

alebo vyskusaj niektry z prirodnych olejov o ktorych tu uz nie raz bola rec. myslim ze kokosovy olej sa odporuca

lenkaaaaaaaa

mne tie vichy kremy tiez robili. skus si kupit nieco na citlivu plet na hydrataciu, tie kremy by mali byt lahsie