starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

lucyinda

Ale ja uprimne uprednostnujem sexi obuv,nemusia to byt 10cm podpatky,ale min.3cm, plny opatok atd.mne pridu viac zenskejsie ako ked si zena obuje balerinky alebo tenisky.
A ked niekomu vadi,ze klopkaju?Tak zastav kazdu zenu,ktora bude mat opatky a bude klopkat na ulici a povedz im to do oci,ze Ti to vadi.Ulavi sa Ti.

uhlie

malina,

to si nevies najst na internete nejaku obuv s nizkym podpatkom, alebo bez opatku?

Denzl,

co sa mi ma na tom pacit? Vacsina zien v tom aj tak vypada, ako keby sa ucili chodit a stale zakopavaju. Co je na tom sexi?

lucyinda

Ach na co to riesite?Ja mam kamarata,ktory ked vidi pancusky na nohach zien tak mu je zle,ze mu to hrozne vadi,a keby sa ich mal dotknut,tak by sa pozvracal,takto to on konkretne povedal.
Ma psychicku poruchu,pretoze toto nie je normalne,ak clovek pri pozerani na zeny v pancuskach citi odpor a hnus.
Tak ako je nenormalne klopkanie podpatkov,hluk, ktory je okolo nas je ovela horsi,auta,hudba,plac deti,buchot dvier,strkotanie salok o podsalku.Ak je clovek uzkostny,tak mu budu vadit aj takeho bezne veci,ktore su sucastou nasho zivota.