Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkohol a antikoncepcia

Patika16

No dakujem ja ju uzivam tiez vzdy rado ked idem do skoly a do vecera je 12 hodin. A jalen tak obcas pijem ale len som to potebovala vedit. fakt moooc dakujem

ethel

ja som zvolila systém ráno tabletka a večer som sa nemusela báť,aj keď fakt je ten,že v podstate pijem tak 3 krát do roka.

pyrana

Ja si myslim,ze by sa to s tym pitim nemalo prehanat,nie preto,ze by to znizovalo ucinok,ale preto,ze jednak uz tie hormony zatazuju organizmus,najma pecen, a v kombinacii s alkoholom to skodi este viac,ale v normalnej miere je to asi v pohode.Akurat to neprezen az tak,ze by ti bolo zle,lebo ak vyzvracias tabletku skor ako 12 hodin od toho ked si ju vzala,ucinok sa straca a budes musiet pouzit dodatocny sposob antikoncepcie,ak je to po 12 hodinach,tak by to uz malo zabrat.Aspon teda podla mojich informacii.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.